İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EREPUBLİK (TÜRKİYE) Yardıma ihtiyaç var!!

blackjack38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Arkadaslar bir strateji oyunu olan "erepublik" şu anki dünya devlet düzenleri ile aynı şekilde oyuna başladı ancak uzun süredir Yunan ve Bulgar saldırıları ile Türkiye olarak uğraşmaktayız. Erepublik bir oyun olmasına rağmen Türkiye ye karşı düşmanlığı olan devletler bu oyunu kullanmaktalar ve şu anda özetle Marmara bölgesi Bulgaristan a geçti ve Bulgaristan şu an Karadeniz bölgesine saldırıyor, biz ise ege de Yunanistan ı durdurmaya çalışıyoruz ve arkadaslar sizden oyuna katılıp devletimizi bizimle beraber temsil etmenizi bekliyoruz... Link aşağıdadır arkadaslar...

http://www.erepublik.com/en/referrer/FATIH+MEHMET+SULTAN

blackjack38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar erepublik te ağır saldırı devam ediyor harita ekliyorum yunanistan saldırıları artmaya başladı elimizde sadece Karadeniz Bölgesi kaldı...

blackjack38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum oyundaki try ler yani türk liraları gerçek para değil, şirketlerde çalışıp kazanıyorsun onları sanal paralar...

blackjack38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güncelleme: Arkadaslar Türkiyemizin tamamı Yunanistan tarafından işgal edilmiştir. Yakında isyan savaşları ilan edeceğiz ve bağımsızlığımız için savaşacağız sizlerden de yardım bekliyoruz...

blackjack38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güncelleme: Arkadaslar oyunda daha güçlü olabilmek için düzenli ordu uygulamasına geçiyoruz ve düzenli ordu mensuplarına bir avatar veriliyor örnek olarak ben bir tane ekliyorum "Avatar ordu sorumlusu tarafından hazırlanmıştır"

forumdolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu oyunu zamanında çok oynadık ama baktılar türkler heryeri işkal ediyor hemen sağlam adamlarımızı banladılar bizlere ceza verdiler bu oyun yanlı bir oyundur bu nedenle bırakmıştım ben bu oyunu sabah akşam emek verdik sonunda adamlar bir gecede emeğimizi sildiler

blackjack38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu anda öyle kafalarına göre banlama şansları kalmadı çünkü sağlam bastırdık yönetime bir Türk moderatör atadılar artık hakkımızı o savunuyor :)

blackjack38

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GÜNCELLEME: Arkadaslar oyundaki son durumu gösterebilmek için bir resim ekliyorum. Gördüğünüz gibi Yunanistan tarafından işgal edilen Türkiye şimdi Yunanistanı alıyor :)
10032.jpg

EmiR34

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
68
Saldırımı düzenliyorlar bize :D

Ekleme: Saldırımı düzenliyorlar bize :D

karsal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu blog sayfasında da anlatılmış,
Mutlaka katılın, Etürkiye güçlensin:

turkiye-erepublik.blogspot.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5