İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Erişim sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Botnete karşı alınan önlemden kaynaklanıyor sanırım (Firewall) bence çok sorun değil site kapanmasında biz 1 - 2 kere deniyelim girmeyi :)

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bendede aynı sorun mevcuttu düşünüyordum konu açmayı.Bir arkadaş önce davranmış.Hala devam ediyor bende :)

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Google DNS + Firefox kullanıyorum şu ana kadar herhangi bir problem ile karşılaşmadım.

X

Xman

Misafir
Ben 2 ayrı Ip den 3 ayrı tarayıcı ile giriyorum hergün, herhangi bir sıkıntı yok.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Donanımsal Cisco Firewall ile korunuyor iyinet.com ama firewallı kapattım dün akşam hemen 80Mbit Juno atak geldi geri açmak zorunda kaldım :)

Cihazı daha önce kullanmadık yeni aldığımız bir network ekipmanı ayarlamaları konusunda pek bilgili değiliz bu nedenle destek istedik Cisco tarafından onlar sorunları inceleyip gereken ayarlamaları yapacaklar bugün içinde herkeste problem düzelecek (Zaten son ayarlamalarda sadece belirli bir dizi kişide bu sorun devam ediyordu)

Respect

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende sorun devam ediyor.
Chrome + FF kullanıyorum.

nedimoguz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyinet girmek istediğimde yukarıda bir forum girişi diye bir link çıkıyor başkada bir şey yok.. sitelerin listelendii bölüm artık yok site kapandı mı

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Tekrar deneyebilirmisiniz benim için. Bir dizi ayar yaptım sorunun tamamen ortadan kalkıp kalkmadıgını görelim bakalım :)

nedimoguz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tekrar deneyebilirmisiniz benim için. Bir dizi ayar yaptım sorunun tamamen ortadan kalkıp kalkmadıgını görelim bakalım :)

aynı sorun devam ediyor... ie 8.0 kullanıyorum karşıma sadece en üstteki Forum girişi yazısı çıkıyor.. O da sayfayı yenile dediğimde oluyor.. Bu sorun 1 haftadır devam ediyor... Firefox 3.5 ile girdiğimdede aynı sorun var...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
aynı sorun bazen işankasındada kaynaklanıyor dnslerdende olabilir

E

Ephitet

Misafir
Bu sabah giriş yaparken aynı sorunu yaşadım bende tekrar, ilk açtığımda sayfa görüntülenemedi yenilediğimde girebildim, tekrar karşılaşır isem konuya yazarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5