İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

erken ödeme

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25$ ın ustunde olunca erken ödeme gibi bir istekte bulunabiliyorduk sanırım. herhalde yanlış hatırlamıyorum. nasıl yapılıyor acaba?

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok öyle birşey 100$ gecmeden ödeme alamazsın

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lan bana hakaret etme bak. adam ol! adam gibi konuş. sanki 25$ oldugun da ödeme istendiğinde daha mı fazla veriyolar. ha? ki akıllılık olsun. ben hatırladıgım bişeyi sordum. bunda bişe yok tamam mı dostum. cvp vermek zorunda değilsin. kimse seni buna zorlamıyo.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Naruto;

Biraz daha olaya ciddi yaklaşıp arkadaşın sorusunu kesip atmaktansa gerekçeleriyle açıklayabilirdin.

Kadesing;

Arkadaş ne yapmış olursa olsun bu onun hatası eğer sen mahalle ağzıyla cevap verirsen onun yaptığı hatayı sürdürmekten başka bir şey yapmamış olursun.Bir bak bakalım forumda hiç lan diye veya adam ol gibi ibareler kullanarak konuşan var mı?

Neyse sorunun cevabı google kurallarında mevcut "ne zaman ödeme alabilirim?"e tıklarsan yanıtı alabilirsin.100$ altı google ödeme yapmamaktadır.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
express çek alımlarında 25 dolar gibi bir rakam ödeniyor. minimum tutarı aşağıya çekmiyor bu ödeme.
bu arada ikinizede kırmızı kart: kadesign- naruto..

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
google ödme bölümündede görebileceğin gibi 50 doları geçtikten sonra pin gelir pini girdikten sonra eğer 100 doları geçtiyseniz paranızı alırsınız eğer geçmediyseniz 100$ geçmeyi beklemek zorundasınız + ödemeler kişisel verilmez aynı anda bütün hekezin parası yollanmaya başlanır

edit :biraz geç cevap oldu sanırım :p konu birz ilerlemiş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5