İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ertuğrul Sağlam İstifa etti

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bir gerçek şu ki ; Geçen sene beşiktaşın sahip olduğu tüm başarı ve kupaların mimarı ertuğrul sağlamdır bana göre.. Denizliyi gördük bu sene.

Ertuğrul sağlam bir başarıyı daha göğüslemeye hazırlanıyor 2. dahi olsa büyük başarıdır,bursayı buralara getirmesi. Tebrik ederim.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Ertuğrul sağlam beşiktaşın başında olduğu zaman beşiktaş en kötü dönemini yaşamıştır. Bir beşiktaşlı olarak ertugrul sağlamın en az 10 sene daha beşiktaşın başına gelmesini istemem biraz daha pişmesi lazım diye düşünüyorum.

Bir gerçek şu ki ; Geçen sene beşiktaşın sahip olduğu tüm başarı ve kupaların mimarı ertuğrul sağlamdır bana göre.. Denizliyi gördük bu sene.

Ertuğrul sağlam bir başarıyı daha göğüslemeye hazırlanıyor 2. dahi olsa büyük başarıdır,bursayı buralara getirmesi. Tebrik ederim.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ertuğrul sağlam beşiktaşın başında olduğu zaman beşiktaş en kötü dönemini yaşamıştır. Bir beşiktaşlı olarak ertugrul sağlamın en az 10 sene daha beşiktaşın başına gelmesini istemem biraz daha pişmesi lazım diye düşünüyorum.

Ben bir BJK-li olmadığım için böyle görüyorum demek ki , Yalnız fazla pişmişide iyi gelmedi bjkye.:p

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ertuğrul sağlam beşiktaşın başında olduğu zaman beşiktaş en kötü dönemini yaşamıştır.

Bunu hangi istatistiki verilerle söylediğinizi bilmiyorum ama BJK'nin son iki teknik direktörünün istatistikleri aşağıda. Sizce hangisi daha başarısız?

34fo8s7.jpg

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bunu hangi istatistiki verilerle söylediğinizi bilmiyorum ama BJK'nin son iki teknik direktörünün istatistikleri aşağıda. Sizce hangisi daha başarısız?

34fo8s7.jpg

başarı anlayışı sadece bununla ölçülmez
transfer politikası ve avrupa da elde edilen sonuçlarıda yaz 8-0 lık malubiyeti eklemeyide unutma.

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Doğru, Beşiktaş'ın Denizli yönetiminde Şampiyonlar Ligi'nde final oynadığını unutmuşum!... :)

gurcay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Başlığı görünce korktum bir an :)
neyseki 2 yıl önceki konuymuş

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
başarı anlayışı sadece bununla ölçülmez
transfer politikası ve avrupa da elde edilen sonuçlarıda yaz 8-0 lık malubiyeti eklemeyide unutma.

denizlinin gençleri kullanmayıp küstürmesi, sırf bu sebepten, sergenin bile gençleri ilgi gösterilmediği için 16 maçta 43 puan toplayan A2 takımı teknik direktörlüğünden istifa etmesi, riquelmeye 10milyon € çok görüp tabataya 8milyon € verildiği düşünülürse transfer denizlinin de transfer politikasının pek iyi olmadığı anlaşılır. avrupa karnesi de iyi değil. sezon başında oynatmadığı bobonun attığı goller de olmasa mustafa denizli falan kalmamıştı zaten şimdi.

ertuğrulun tek hatası 8-0 lık mağlubiyet oldu başka da bir hatası yoktu

ugrboz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İstifayı mezarında bile rahat bırakmamışsınız hor diye hortlamış bende diyorum ne oldu:D

nedendir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu neya bende Bursadan isitfa geldi sandım. Ama üzüldüm açıkcası beşiktastan ayrılmasını beşiktası beşiktaş yapan Şampiyon yapan bu hocadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5