İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Erzincan ile ilgili domain arıyorum :)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
20 Yıldır gurbette olmama rağmen her fırsatta güzel memleketimi görmeye orda vakit geçirmeye, doğduğun yerdim doyduğun yermi sorusuna her defasında doğduğun yer demeye çalışırım ve şimdide doğduğum topraklara bir site hazırlamak istiyorum, erzincan ile ilgili önerebileceğiniz veya elinizde bulunan veya boşta gözünüze çarpan domainleriniz var ise buraya yazarsanız sevinirim, boştaki domainlerden hoşlandığım bir tane çıkar ise yazan arkadaşa pr4 ten link vereceğim. Herkese teşekkürler.

X

Xman

Misafir
Pm gönderdim tecrübeme dayanarak söyleyebilirimki bu domain biçilmiş kaftan ;)

ISTANBUL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende Van ile ilgili domain ariyorum ama bir türlü bulamadim.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Buraya yazılan yorumlar ve atılan özel mesajlar için teşekkür ederim arkadaşlar, kesinlikle başında veya sonunda ingilizce eki bulunan domainleri kullanmak istemiyoru, gelen diğer mesajlarla birlikte domainler hakkındaki yorumumu buraya yazacağım. ilginiz için teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5