İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eş, kardesh, baba adına adsense hesabi açmak

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aranızda evli olup da eşinin adına adsense kullanan var mi acaba?

2 farkli isim ama adres ayni gibi bir durum ortaya cikacak sizce bunun bir sakıncası olurmu? adres ayni fakat isimleri farkli soyadlari ayni 2 kisi

bu durum illaki evliler icin gecerli degil kardesi ve babasi adina acanlar da varmi aranizda?

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence aynı adres olması bir sorun yaratabilir.Benim birde babamın adına açtığım hesap var.Ama her hesapta adresi farklı tutmaya dikkat ederim.ad-soyad benzerliği gibi adreste bana göre sorun yaratabilir.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
EFT den sonra artik adres sorun olmasa gerek diye düsünüyorum. Ama ben mesela esim adina acmistim ayni adrese. Sorun su ki o hesabin aktif olmasina ragmen bir türlü kullanamadim. Login problemi oldu, onlar da cözemedi. Iptal ettirdim. Ama maillesmistik ve hesap acilmisti

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eglence-siteleri yani kendin ve eşin adina adsense hesabi adres ayni yer olarak kullanabiliyorsun oyle mi

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
aynı adres olduğunda ben başvuru yapmışdım ama kabul etmemişlerdi.Fakat forumda son zamanlarda af çıkdı gibi şeyler var.Ama googlede bu afı resmen duyurmadı bildiğim kadarıyla.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TReX' Alıntı:
Bence aynı adres olması bir sorun yaratabilir.Benim birde babamın adına açtığım hesap var.Ama her hesapta adresi farklı tutmaya dikkat ederim.ad-soyad benzerliği gibi adreste bana göre sorun yaratabilir.

bence saçma 1 evden 2 webmaster çıkamazmı?

TReX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google HER EVE 1 ADSENSE diye birşey demiyor tabiiki ama aynı adresten 2 hesap açmak ne kadar sağlıklı tartışılır.Ben sadece riski azaltmak için bi öneri sundum.

romsage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence saçma 1 evden 2 webmaster çıkamazmı?

çıkar canım. Bi benim hesabım bide abimin hesabı var aynı adresteyiz.

Ancak ben geçen bi tanedaha açmak istedim kendi adıma (isim adres her şey aynı). Dediki Dur napan. Git kanal ekle olur mu böyle dedi.

Ama isim değişirse bişey demezler heralde.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5