İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eschatin Üstündeki Kanallara Tıklıyınca Kanala Girsin

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Merhaba Arkadaşlar ben bir ara biryerde görmüştüm fakat unuttum Eschat e , kanal ekliyoruz girişte. eschat in üstündede ayrı bir tabloda kanallar yazıyor #turkiye, #oyun, #sevgi, #15+
vs. vs.
O Kanallara Tıklıyınca eschat komutu kabul ediyor ve o kanala giriliyor bunu nasıl yapabiliriz ?

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O Gördüğün Script'i arastirip burda gösterirsen, daha kolay yardımcı olabilirler diye düsünüyorum.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
burada kimse senin özel programcın değil. kimse sohbetim.com a gidipte adam ne yapmış bakıp sana yardım etmek için can atmaz. adam gibi kodları göster ondan sonra yardım iste.

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Caesar Bende aksini Söylemedim zaten ben anlamadım o şeyden o yüzden yardım edecek birisi varmı diye sordum kardeş kusura bakma fakat neden böyle bir cevap verme gibi bir gereksinim duydun anlamış değilim eğer yardım etmek istemiyorsan veya uğraşacak zamanın yoksa birşey yazmassın hayır ben anlamıyorum ya bazen neden burasi böyle kelimelerle boş boşuna zaman kaybediliyor. lütfen biraz anlayışlı olalım belki bir arkadaşımız ordaki kodlari biliyor ve bana yardım edecek gerçekten anlamış değilim ama yinede saygı duyuyorum teşekkür ediyorum. böyle bir cevap ı hiç beğenmedim üzgünüm senin adına

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
bu konuda bilgisi olan hiçkimse yokmu ?

anlayış istiyorsun da biraz anlayışlı olman gerek. başlığı açarken yardım istemişsin anladık zaten. yanlız buradakiler mecburmuş gibi niye ısrar ediyorsun. yardım etmek isteyen eder. ama flood yapmanız hoş değil. sizin ısrarınız niye öğrenmek üzerine değil de yardım istemek üzerine. bi ucundan tutmaya çalışsanız seve seve yardım etmek isteyen onlarca kişi var burda. sizin gayretinizi görmeyen kişi de yardım etmek istememekte haklıdır

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
burada kimse senin özel programcın değil. kimse sohbetim.com a gidipte adam ne yapmış bakıp sana yardım etmek için can atmaz. adam gibi kodları göster ondan sonra yardım iste.

ne gerek var böyle bir konuşmaya ?

neyse konu uzamasın. bu konu hakkında devam ettirmiyelim konu yardımı olacak kişi varsa yazsın lütfen. ters konusmalar olmasin.

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun php ile ne alakasi var, java bir chat uygulamasi degil mi bu?
Ceasar kızmakta haklı bence

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Selam onu bende kulaniyorum www.delikanlim.net/chat.htm yerinden kodu alip sitene ekliye bilirsin.

Çok Teşekkür ederim gerçekten

kardeş burası webmasterların yardımlaşma forumu değilmi ? bilmediklerimizi burada öğrenmiyormuyuz. ve bildiklerimizide paylaşmıyormuyuz. sanırım yeterince acık konusmusumdur. anlıyana neyse cevabımı aldım ben verilecek cevap ı delikanlım kardeş verdi allah razı olsun yapılacak tek şey oydu ya neden polemik neyse tekrar teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5