İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

esCHatli userli domain + süper domainler

K_aBu_S

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TurkDiziler.Net
TurkSohbet.Us
IRCForumda.Com
Bizlesin.Net
TRKelebek.Net
IRCPaylas.Com
IRCFm.Com
Cizir.Com
AskYelkeni.Com
Birakma.Net
Bizlesin.Com { 2006 Reg + esCHat V3.3 Dağıtımlı Son Sürüm + 40-50 Sabit Userli Şuan irc sunucusu açıktır isteyen gelir bakabilir irc.bizlesin.com }

Domainler isimtescildedir bizlesin hariç diğerleri 2007-2008 regli olup bitiş sürelerine minimum 1 sene vardır domainlerin hiç bi arama motoru ve sponsorlardan banı bulunmamktadır.

Not : Tek Tek Satmıyorum. Toptan Satılıktır.

Fiyat : 1200 YTL Pazarlık Payı Mevcut

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizlesin.com güzel domain. Hayırlı satışlar dilerim.

MuhabbetGor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kımın Malını kime Satıyorsun Kardeşim Domainlerin Sahibi Benim. IRc.Bizlesin.Com dan ResuL ben. SatıLık web sitemiz ircimiz yok

K_aBu_S

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kımın Malını kime Satıyorsun Kardeşim Domainlerin Sahibi Benim. IRc.Bizlesin.Com dan ResuL ben. SatıLık web sitemiz ircimiz yok

Kardeşim Sen Kimsin Bu Domainler Alperenindir Ben Daha Önce Burda tarık beye Lisem.Net te sattım eschatli ve hiç bir sorunumuz yok kafadan konuşma domain panelini printle çekip yolluyum isterseniz

K_aBu_S

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
44357056oh1.jpg

Yeterince Kanıtlımı ?

K_aBu_S

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne Zamandır Bu Forumdayım Şahsımla İlgili Hiç Kötü Karalama Dolandırıcı vs vs Konusu Açılmadı Biri gelmiş diyor domain benim bizlesinde admin olan birisini domainin nasıl sahibi olur

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sen Ne Diyorsun Ya ? Admine Dua Et :)
Benim Aop'lar Banlıyorlar Beni Valla :D
Benden Çok Sahiplendikleri Doğru Ama Senin Adminin Yaptığı Gibi Yada O Anlamda Sahiplenmek Değil :D

Neyse Dağıtmayalım...

PhpMania

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu iki arkadaş arasındaki ilişkiyi anlayamadım bende?
teyzesinin oğlumuymuş?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5