İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Esershell Web Hosting Hizmetleri...

AnkaraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biz hostinG ücretlerimizi peşin olarak piyasa Değerine Göre DegiL verdigimiz Hizmeete Göre Ücret belirLer Alırız..

SagLam SiteLer ile Çalışmaktan Yanayız..

gerçekten Sorunsuz hızlı Bir Hosting ArayanLar varsa www.Esershell.com dan Bize ulaşabilirler...

adalyahosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D html ile yapılmış bir site + host sitesinde link değişimi + hotmail uzantılı mail adresi

insanların aklını karıştırmayalım lütfen garanti verebilirmisiniz

AnkaraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediginiz garantiyi Herzaman verebiliriz..

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:D html ile yapılmış bir site + host sitesinde link değişimi + hotmail uzantılı mail adresi

insanların aklını karıştırmayalım lütfen garanti verebilirmisiniz

bence önemli olan onlar değil insanlık

yoksa adam dolandırıcılık yapacak olsa yada hizmet vermeyecek olsa gerçekten bir şahıs hesabı açmaya ne var..

bence firma telefon mail vs bu işler boş işler dolancırıcıların yarısına bakın genellikle bu şirketiz diye geçinen sahıs hesabı acmıs adamlardır

yada +kdv ücret alıp faturasını göndermemiş adamlardır yada hizmet vermemiş adamlardır..

arkadaşım sen böyle devam et hizmet verebiliyorsan gerisi cok kolay onu herkez yapıyır..Önemli olan hizmet vermek..

AnkaraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım Biz şirket değiliz ama Verdgimiz hizmet iyi host ücretimizde öyLe Düşük degiL Sitenin html olması önemLi değil oraya Biz Tel adres de yazabilirdik
referans Bir müşteri verim : www.bestonefm.com bunun reklam işleriyLe bile ugraşıyoruz...
Eger Sende SAhıs hesabı aLmak basit Diyorsan Yaparım Diyorsan Yaparsın tanıtımını aLırsın Paranı

Herşey bundan ibaret KDv istersen Faturanıda keserim .. ama Yapmış oldugun konuşma hoş DegiL seni zorlayan yok alırsın yada almazsın bu kadar Basit ...
Biz verdigimiz hizmete Güveniyoruz....

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım Biz şirket değiliz ama Verdgimiz hizmet iyi host ücretimizde öyLe Düşük degiL Sitenin html olması önemLi değil oraya Biz Tel adres de yazabilirdik
referans Bir müşteri verim : www.bestonefm.com bunun reklam işleriyLe bile ugraşıyoruz...
Eger Sende SAhıs hesabı aLmak basit Diyorsan Yaparım Diyorsan Yaparsın tanıtımını aLırsın Paranı

Herşey bundan ibaret KDv istersen Faturanıda keserim .. ama Yapmış oldugun konuşma hoş DegiL seni zorlayan yok alırsın yada almazsın bu kadar Basit ...
Biz verdigimiz hizmete Güveniyoruz....

nasıl bir mantık ? şifket degilsiniz ama fatura kesebiliyorsunuz ?
bir tanıdığınızın şirketi üzerinden kestiginizde biliyormusunuz ki tüm sorumululukları o şirket üstüne alır.
yanlış yoldan dönünüz...

AnkaraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen Ticaretten anlamıyorsun arkadaŞım

ticarette : tüccarlar İki sınıftır...
1.nci sınıf
2.nci sınıf Lütfen Araştır...

Artı sizin neden zorunuza Gidiyor ki ben düşük paraYa hizmet etmem Alırım paramı En sağLam ŞekiLde konuŞarak başladığım şartlarda işimi Yaparım esershell kullanan web hostlarına bakabilirsiniz ... esershell hakkında Yorum Yapın diye açadım hosta ihtiyacı olan ciddi kişiler varsa yardım ederim...

olay bu Yani bilmediğiniz herşeye yorum yapmayın esershell kullanıpda şikayetci olan varsa Yazsın buruya şikayetiyle beraber...

haxi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim anlayamadığım şu var sende
neden kendine ait bir mail açmadında hotmail adresi verdin
:D:D
hiç resmi değil hatta saçma
gerisini saymıyorum
paketlerin detayı bile yok :D

haxi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben şu ana kadar 50 sayfayı geçkin yaptım
ama daha web hosting işi içi erken olduğunun farkındayım :D

haxi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstersen verde sayfanı tasarlayım :)
bedavaya D:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi