İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eski domainler aranıyor isimleri farketmez...

M

MuratSoy

Misafir
arkadasonline.net 2006
geyikmuhabbet.net 2007
geyikonline.net 2006

Bunun gibi bir çok domaini cazip.org inceliye bilirsiniz ilginizi çeken birşey olursa pm yoluyla ulaşabilirsiniz.

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kusura bakma ama saçma bir istekte bulunmuşsun. Eminimde bir şey almayacaksın.

firazsu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

İlginizi çekerse ileriteknoloji.com/net ve diğer tüm uzantıları ile birlikte verebilirim. 6 yıllık domain olup, fiyatı uzcuz değildir. Ancak sözleşme karşılığı ortaklık şeklinde ücretsiz olarak ta devredebilirim. İlgilenirseniz PM atınız.

H

HNeT

Misafir
Elektronik sigara alanında en tecrübeli firmalardan biri olarak Joyetech; sadece elektronik sigaralar ve likitlerine yoğunlaşıyor. Tüm enerjisin buraya yoğunlaştırdığından Türkiye’nin en zengin ürün gamına sahip oluyor. Sitede Joyetech, Eleaf, Smoke, Vaporesso, Aspire ve Justfog markalarının tüm çeşitleri bulunuyor. Bununla beraber elektronik sigaraların likit, atomizer, kartuş, batarya gibi yardımcı ürünlerinin satışı da yapılıyor. Elektronik sigara kullanıcılarının sorunsuz şekilde bu keyiften faydalanmalarını sağlayacak her türlü ürüne yer veriliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

demirelmatbaa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mecidiyekoy.org uygun gibi fiyatınız nedir özelden mesaj atarsanız alabilirim uygunsa

Ekleme:
Kusura bakma ama saçma bir istekte bulunmuşsun. Eminimde bir şey almayacaksın.

Arkadaşım ben almayacak olsam neden boşuna yazayım buraya zevkine muhabbet olsun diyemi yazacam saçma yazıyı bence siz yazmışsınız aldığım domain sayısı 500 adet halende alıyorum eski domainlerim öz terciğimdir... aldığım domainlerin isimlerinede bak tek tek istersen

Bu siteden aldığım domainler ve isteyen olursa satabilirimde işim zaten sitelere bakarsanız bellidir... ve daha çok var gelinlik otomobil üzerinede bir çok site adresim var...

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım ben almayacak olsam neden boşuna yazayım buraya zevkine muhabbet olsun diyemi yazacam saçma yazıyı bence siz yazmışsınız aldığım domain sayısı 500 adet halende alıyorum eski domainlerim öz terciğimdir... aldığım domainlerin isimlerinede bak tek tek istersen

Bu siteden aldığım domainler ve isteyen olursa satabilirimde işim zaten sitelere bakarsanız bellidir... ve daha çok var gelinlik otomobil üzerinede bir çok site adresim var...

ewening

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şahsiz fikrim hepsine 10 tl vermem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5