İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eski domainleri almak istiyoruz

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar elinizde eski domainler varsa kullanmadığınız 2003 ve öncesi register tarihli satmak isteyen olursa ve fiyatınıda yazarsa almak istiyoruz.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Sen simdi bunu dedinya, herkesin icine bir kurt duser. Hadi kolay gelsin.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yasakparakuponu.com

Creation date: 14 Aug 2003 07:41:58
Expiration date: 14 Aug 2006 07:41:58

internethizmetleri.org

Created On:13-May-2003 13:29:27 UTC
Expiration Date:13-May-2006 13:29:27 UTC

____

bu 2 domaini iyi bir teklif gelirse satmayı düşünüyorum

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kesin derler :p 2003 kayıtlı domainde altın karışımımı var diye :pPPP o hesap şimdi nedne 2003 kayırlı neden alıyorsunzu diye düşünüyordur :p

birisi yeni 1 ytl lerde altın karışmış diye toplatmış :p tanesini 20 ytl almış :p

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet forumda böyle bir şey dolanıyordu eskilere önem veriyor diye , fakat bence böyle birşey yok .. tecrübe oldu 1-2 kere ;)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaw sedodan alacam 200$ domainler.bari dedim bizimkilerde varsa

30-40$ a eski domainler satan olursa alalım dedik.
ingilizce olsun eski olsun yeterki.Degişik projelerimiz varda :rolleyes:

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur' Alıntı:
nasıl bir tecrübe, bizimle paylaşırmısın merak ettimde :rolleyes:

iyi bir optimize ypaılmıs yasakpara sitesi , alan adıda cok iyi ( yasakparakuponu değildi ) pr si diğer üstteki sitelerle eşit .. domain 2002 de kayıt edilmiş fakat legalpara cıktıktan sonra diğer domainler 2004 te. Nasıl olduysa google da daha başarılı oldular. Forumda okumuştum eski domainlerin google da daha değerli oldugunu. Bunu yabancı bir forumda sorduğumda , bunların asılsız oldugunu söylemişlerdi.. Tabii terside olabilir. Eğer farklı bir bildiğin varsa sende bizimle paylaş yoktur ;)

relax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
msn'den bir baskasindan aldigim bir bilgiyi aynen copy paste ediyorum vala dogrumu degilmi diye sormayin bana:

alakası bile yok.

bak şimdi.

eski diye bahsedilen şey eğer yabancı forumlarda gördüysen bir tuzak eski domainleri elden çıkartmak için, yoksa google'ın önem verdiği eskilik sayfa kayıt tarihi değil index tarihidir.eğer sen

esekci.com diye bir domain'e öküzler ile ilgili bilgi verip bunu m.ö 148 yılında yapsan da, alakasizdomain.com 2005 de kayıt edilse bile eğer ve eşekler ile ilgiliyse eşek yazınca

üst'te çıkar senin sitenden. önemli olan aynı konu ile ilgili domain'in index tarihindeki önceliktir. domain kayıt tarihi değil.

hadi babye..

M

modachat

Misafir
vala yoktur 2003 e yakın bir domain var

Record created on 15-Jan-2004. muziklist.com 15gun once alsaymışım :)

ama yoktur eger senin için sorun yoksa

Record created on 15-Jan-2004. muziklist.com pr3 hiti de 500+tekil civarında
Host sorunlarından dolayı kapalı malesef yine mp3lerim.com un iframe olarak mp3lerini koydum 1ayda buyudu ilgilenirsen uygun fiyata verebilirim kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5