İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eski google hesabındaki paralar ne olacak

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar.

Eski adsense hesabımda 90$ kadar bir para vardı. Bu parayı 100$a nasıl tamamlayacağım. Sanırım 30 Eylülde iptal olacak bu hesapğ. 90$ uçacakmı ne olacak

E

enginx

Misafir
arkadaşım iptal olmaz öle bişe söz konusu olmaz o para hakkın yani agustos ayı 90 sa eylül ayıda atıyom 90 kazansan 180 ni pini girdiğinde eylül ayı bitiminde ki bakiyen le beraber gönderirler bu kadar sıkmayın kendinizi bak ben hiç sıkıyomuyum 3.000 dolar var hala beklemede :D

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
YTL muhabbeti nedeni ile eski hesabınızı kapatın yenisini açın diye mail geldi. bunun üzerine yeni bir hesap açtım ama eski hesaptaki paralar ne olacak? 30 eylül'den itibaren eski hesap kullanılamazsa kalırmı acaba benim 90$cığım ?

B

Bohemlife

Misafir
hayır
google adwords için o mail geldi. google adsense için değil. sanırım arkadaş ondan bahsediyor.
bende aldım.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amanın salaklığın böylesi..
hem reklamveren hem reklamalan olmak böyle çakışmalara ve salaklıklara neden olabiliyor.işin garibi kaç kere girdim çıktım hesaba oha diyorum kendime ve susuyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5