İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eski Google nerde?

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Arkadaşlar,
*son 6-7 aydır Google'da aradığımı bulamamaya başladım
*son günler de Google'ın sitelere gönderdiği hitlerde çok büyük düşüşler var
*pagerankları kontrol ediyorum, sadece 11 sayfadan oluşan cins bir domaine sahip sitenin pagerankı 6(iyinette satışa çıkarılan bir site),koskoca iyinet'in pagerankı 4
.*bir de şöyle sponspor olmadığı halde alakasız bir siteyi birinci sıraya çıkarması var.

Şimdi yine takım tutar gibi arama motoru tutanlar,google'ı savunmaya devam edecekle, peşinen söyliyeyim her ne derseniz deyin google eskisi kadar iyi değil.

superweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Diğer düşünceleriniz için birşey söylemeyeyim ama,
info:internettenparakazanmak.com a bakarsanız ilgili sitenin neden ilk sırada çıktığını anlarsınız.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
ben anlayamadım hala neden çıkıyor?ciddi söylüyorum.

superweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Büyük ihtimal parakazanmak alan adı adsense banlı. Sanırım bu alan adını bir ara google bota özel olarak diğerine yönlendirmişler, fakat şimdi kaldırmışlar, google bot user agenti ile girdim yönlendirmiyor şu an. Adsense için yapıldığı belli zaten, beyaz renkli yazı dolu her iki site de. Tıklayınız bölümüne de reklam koymuşlar.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
Büyük ihtimal parakazanmak alan adı adsense banlı. Sanırım bu alan adını bir ara google bota özel olarak diğerine yönlendirmişler, fakat şimdi kaldırmışlar, google bot user agenti ile girdim yönlendirmiyor şu an. Adsense için yapıldığı belli zaten, beyaz renkli yazı dolu her iki site de. Tıklayınız bölümüne de reklam koymuşlar.

hımm ilginçmiş,adsense'den anlamıyorum 1 defa deneme amaçlı başvurdum sonra da pişman oldum hayatım boyunca birdaha imkanı yok denemem.3-5 kuruş için google'a minnet etmem

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
google değişim içinde bakalım google yaptığı bu değişimden karlı mı çıakcak zararlı mı hep beraber göreceğiz.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
google değişim içinde bakalım google yaptığı bu değişimden karlı mı çıakcak zararlı mı hep beraber göreceğiz.

şuan google'dan o kadar şikayet var sen de görüyorsun iyinette ki konuları aha buraya da yazıyorum.yarın birgün google bir hizmet çıkaracak ve bu şikayetler unutulacak.google sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi seyrine devam edecek.bir süre sonra da google düşüşe geçip aramızdan ayrılacak :)
google şuan popülerse bunda çöp sitelerin çok büyük bir katkısı var.bak mesela webmaster sitesine ihtiyacı olan adam iyinet'i bilir,r10'u vs bilir direk girer.webmasterlığa başladığı ilk zamanlarda ararsa arar yoksa yana yana webmaster sitesi aramaz.zamanla diğer içeriklerdeki siteler de böyle profosyonelleşirse (ki ayakta kalabilmek için buna mecbur kalacaklar) google'a ihtiyaç yok denilebilecek kadar azalacak.kategorilere ayrılmış dizinlerin değeri artacak arama motorlarının değeri düşecek.google da bunu biliyor olmalı ki artık yatırımlarını sanal alem dışına taışmaya başladı.mesela;araba felan üretiyor

superweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5