İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eski Sitelerden Para Kazanmak Artık Çok Zor

recepcem1984

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski Reklam sitelerinden para kazanmak çok zor artık arkadaşlar. Çok sağlam denilen siteler bile belirli süre sonra ödeme sıkıntısı çekmeye başlıyor. Bunlardan biride probux çoğu üye paralarını çekemiyor artık bende dahil. Reklam sitelerinden para kazanabilmek için ya yeni açıldığında yatırım yapmak(ref kiralamak çünkü yeni bir site olduğundan refler devamlı tıklama yapıyor.) Yada böyle köklü sitelere yatırım yapmak ki belirli süre sonra patlıyor yada refler yeterli tıklama yapmayarak zarara sokuyor üyeleri. Velhasıl
Ağustos ayında üye olduğum yeni bir site hergün promosyon kampanyalar yapıyor günlük takip ederek promosyona göre yatırım yapabilirsiniz. Ref yenileme derdi de yok kiraladığım refler neredeyse hergün tıklıyor. Sitenin linki ve Aldığım ödemelerde aşağıdadır.
http://www.buxleader.com/?ref=recepcem1984

recepcem1984

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eski Reklam sitelerinden para kazanmak çok zor artık arkadaşlar. Çok sağlam denilen siteler bile belirli süre sonra ödeme sıkıntısı çekmeye başlıyor. Bunlardan biride probux çoğu üye paralarını çekemiyor artık bende dahil. Reklam sitelerinden para kazanabilmek için ya yeni açıldığında yatırım yapmak(ref kiralamak çünkü yeni bir site olduğundan refler devamlı tıklama yapıyor.) Yada böyle köklü sitelere yatırım yapmak ki belirli süre sonra patlıyor yada refler yeterli tıklama yapmayarak zarara sokuyor üyeleri. Velhasıl
Ağustos ayında üye olduğum yeni bir site hergün promosyon kampanyalar yapıyor günlük takip ederek promosyona göre yatırım yapabilirsiniz. Ref yenileme derdi de yok kiraladığım refler neredeyse hergün tıklıyor. Sitenin linki ve Aldığım ödemelerde aşağıdadır.
http://www.buxleader.com/?ref=recepcem1984

arkadaşlar 4. ödememi de aldım. Genelde haftalık olarak bu tutarlar civarında ödeme alıyorum. Kazanmaya devam arkadaşlar

Jerome_Allen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
recepcem1984 nickli kişiye GÜVENMEYİN arkadaşlar !

PTC Site Üyeliği Kardeşliği konu başlıklı konumda arkadaş buxleader siteme referansımla üye olursan ben de paidvertse üye olurum dedi.. Karşılıklı olarak kayıt olduk fakat arkadaş 1-2 gün tıkladıktan sonra tıklamayı bıraktı.

Burdan herkese belirteyim ki bu kişinin referansı olmayın. Bu tür zihniyetli kişilerin ne referansı olarak destek olun ne de forumda barındırın arkadaşlar.

Bu zihniyetli arkadaşların forumda kalıcı olarak banlanmasını talep ediyorum.

recepcem1984

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hoyoka nickli arkadaşın önerdiği site kazancı oldukça düşük bir site olup reklamların süreleri çok uzun ve reklamlar ön aşamalı.Harcadığınız zamana yazık ayrıca kimseyi zorla üye yapmıyoruz burada beğenmediysen sende tıklamayabilirsin. 1- 2 $ kaznacağım diye Kimseyi suçlamanın bir mantığıda yok.
Aldığım 6. ödemeyide aşağıya koyuyorum arkadaşlar..http://www.directupload.net/file/d/3773/ovidkf8d_jpg.htm

Jerome_Allen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1.'si insanları yanlış bilgilendirme. Paidverts sitesinin kazancı senin sitenin kazancından 10 kat daha yüksek fakat haberin yok. Ön şart dediğin nedir ? BAP puanına göre sadece yüksek meblada reklam çıkar. Sen sitenin sistemini mantığını anlamadıysan yapçak bir şey yok. Ayrıca reklamlar 30 saniye fakat süre geri sayarken başka sayfalara bakabiliyorsun arka planda saymaya devam ediyor. Yani hem paidverts'i hem de buxleader'i yapabilirsin ama algılayamamışsın sonra bir de süre yüksek diyorsun çok enteresan.

2.'si benim konum PTC SİTE ÜYE KARDEŞLİĞİ idi. Sen geldin konuma yazdın. Adı üstünde KARDEŞLİK. Yani sen benim referansımla üye olursun ben senin referansın ile üye olurum birbirimize faydamız olur. İkimiz de daha fazla kazanırız mantık bu ama ben tıklamaya başladım sen 3-5 tık yapıp bıraktın. Bana bir mesaj bile atmadın.

3.sü benim kanıtlarım herşeyim yukarda senin elinde ne var ?

4.sü yaptığın büyük bir terbiyesizlik. Ne demek beğenmediysen tıklamayabilirsin. Sonuçta bir anlaşma yapıyoruz burda ikimizde kazanalım diye. Sen yan çiziyorsun. Mesaj atsan desen ki kardeşim böyle böyle gık demem ama bu yaptığın terbiyesizliği ve ayıbı bütün forum öğrensin istedim ki başkaları seninle herhangi bir alışverişe girişmesin de bana yaptığını onlara da yapma diye. Bir de utanmadan yukarıya 1-2 $ yazmışsın. PTC sitesine düzenli tık yapan insanlar emeğini ve zamanını veriyorlar. Bırak 1-2 $'ı 0.001$ kazanıcam diye zaman ayırıp reklamlara tıklıyorlar sen neden bahsediyorsun. 1-2$ 1-2$ biriktiriyoruz zaten. Suçlanmayı hak ettin. Kusura bakma diyeceğin yerde bir de kalkmış pişkin pişkin konuşuyorsun. Senin zihniyetteki insanlar yüzünden adam gibi dürüstçe bir iş yapamıyoruz.

Adminler şunları okusa da artık gereken cezayı alsan.

Arkadaşın düşük dediği kazançlar buyrun arkadaşlar :) Düşük diyor 5.11$'lık reklam çıkıyor :)

Yaklaşık 1.5 aylık üyeyim ve gold üyelik gibi yıllık 70-80$ vermedim. Sadece kazandığım 3-5$'ı BAP puanı kazanmak için geri harcadım ve BAP puanlarımı yükselttim ve 2.99$'a upgrade yaptım üyeliğimi sonra alttaki gibi reklamlar çıkmaya başladı.

kYM81r.jpg

aBnNyB.jpg

m8XNrP.jpg

2QOoYN.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5