İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eski üyelere mail gönderilsin

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
neyi bekliyoruz sorması ayıp disconnect? adminin keyfinimi? elemanları değilizki biz? hepimiz burda bi vefa borcundan dolayı bulunuyoruz yoksa kim girer iyinet foruma? Yapılacaksa yapılsın birşeyler yapılmayacaksada düzgünce açıklansın.iyinet forum budur diye.Bu haliyle takılan takılsın ekstra birşey yapılmayacak densin.Milletde boşa gaza gelip emek ve zaman vermesin.

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Ben bir mesaj gönderdim sepulchral'a, yanıtlanmasını bekliyorum.

Ben de sabırla bekleyenlerden olacağım. Bakalım, ne olacak. İnşallah olacak o kadar olmaz.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Ben kendi fikirlerimi ve amacımı az çok yazmaya çalıştım. Hepimiz aynı taraftayız bunu görmek bu kadar zor değil. Adminin de bizim tarata olduğunu biliyorum.
Kendi adıma daha fazla konuşmanında bir anlam ifade etmediğini düşünüyorum.

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bi ara iyinet devir olacaktı bu ilgisizlikten dolayı oradaki sonuç ne oldu?

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki bu canlilik getirmesi beklenen grubun kurulmasi ne kadar sure alicak ? Bazi arkadaslar bir yildan beri bu sıkıntının oldugunu dile getiriyolar.Evet ben belki cok fazla takilmiyordum onceleri o yuzden bunu hissetmedim fazla. ama suanda gunun her saati belki yeni bir konu acilmistir belki yardim ederim dusuncesi ile iyinete girip cikiyorum..

umarim hersey en kisa zamanda hallolur ne yapilicaksa bir an once yapilirda herkes mutlu olur...

Ya benim cidden zoruma gider sitem bir numara olucak butun webmasterlar gelicek sonradan site 2. 3. site durumuna dusucek benim yerimi baskalari alicak... hic mi koymadi admine felan bu durum ya??

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ya diyorum size.boşa konuşup uğraşıyoruz.sallayan yok.iyinetin canlanmasını isteyen yok.hangi firma müdürü istemediği halde ve yardım etmediği halde çalışanları tarafından büyümüş ki? olay bu yani.admin diyorsunuz salladığı yok abi.bu kadar diyorum yani.yöneticiler bile biz bişey yapamıyoruz bende bekliyorum admini diyorsa normal üyeler hiçbirşey yapamaz. hani grafix de bizim gibiydi yönetici oldu birşeyler değiştimi.yeni yöneticiler alınsın diye niye istedik.yöneticiler birşeyleri değiştirir yönetim kadrosunda diye istedik.ama görülüyorki onlarda birşey yapmıyorlar yada yapamıyorlar.olay adminde bitiyor.adminde istemiyor sallamıyor.forumun sol üstteki logosuna bakarak bile herşeyi anlayabilirsiniz.değişim başladı diye konuldu.1-2 bişey yapıldı milleti susturmak için sonra yine aynı. 2-3 aydır kesintisiz hergün takip ediyorum forumu..ne öneriler ne başlıklar oldu ama tık yok.kimler geldi hevesle iyinet için birşeyler yapalım diye.yeni konular açtı yazıştı falan.hepsi bir bir kayboldu yine..

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
örnegin reklam aldıgıma dair bir konu actım. 1kişi ile bile çalışmadım.
Link degişimi yapıyorum dedim 1 kişi ile degişim yapamadım.

Ama başka sitede hepsini fazlasıyla yaptım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5