İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Eskisehirdeki WebMaster'lar Buluşuyoruz..

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Başka Bir W.M. Forumundaki Arkadaşlar Ve iyinetteki Eskişehirli Arkadaşlar Hep beraber Bir Gün Düzenleyip ( Dedikodu,Bilgi paylaşımı ve Değişik Güç Birlikleri yapma Amaçlı ) Buluşuyoruz.

iyinetteki Eskişehirli Arkadaşları Bekliyorum..

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok kez buluşalım dedik ama pek olmuyor :) Bu hafta soyturk de bende çok yoğunuz gelebileceğimizi sanmıyorum. Başka zaman tanışmak dileği ile..

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çok kez buluşalım dedik ama pek olmuyor :) Bu hafta soyturk de bende çok yoğunuz gelebileceğimizi sanmıyorum. Başka zaman tanışmak dileği ile..

İnşallah Bulacağız Birgün...

Tabiki Onca insanı Tek Bir Güne Ayarlamak Zor oluyo..

Paşam Sen Yeni Evin Adresini Ver Geleyim Ben :)

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İnşallah Bulacağız Birgün...

Tabiki Onca insanı Tek Bir Güne Ayarlamak Zor oluyo..

Paşam Sen Yeni Evin Adresini Ver Geleyim Ben :)

Ya kusura bakma konu ile alaksiz birsey soracagim sen onceden ne guzel yazi yazardin simdi 14 yasindaki msn bebeleri gibi;

"MerHaBa Ben MehMEt" türü büyüklü küçüklü birde "ı" ları "1" yapar olmuşsun? korktum birden uzaylılar ya seni yada bilgisayarını ele geçirmiş olabilirler diye?

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ya kusura bakma konu ile alaksiz birsey soracagim sen onceden ne guzel yazi yazardin simdi 14 yasindaki msn bebeleri gibi;

"MerHaBa Ben MehMEt" türü büyüklü küçüklü birde "ı" ları "1" yapar olmuşsun? korktum birden uzaylılar ya seni yada bilgisayarını ele geçirmiş olabilirler diye?

Yorumun için çok teşekkür ederim.
Açıklıyım : ( Biraz önce Girdiğim Bilgisayarın Kalvyesinde problem Vardı. ı Basmıyodu 1 e bastım. )

( Büyüklü Küçüklüye Gelincede Tik Oldu . Sol Serçe parmağımla Shift'e Basıyorum İlk Harflerde istemeden. ) Kendimi Kasınca da Rahat Yazamıyorum.. ancak cümlelerimde değişme olmadı sanırsam.
Şu Günlerde o tarz uyarıları Çok alır oldum.Tekrar Teşekkür Ederim.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nerde buluşuyorsunuz ? kim geliyor mesela ? gelenler ne yapmış bilsek ona göre geliriz. sonra çoluk çocuk karışmasın ortalık. orta okulda ki çocukta site yapıyorum diyor ama oturup onla bira içilmez. yaş sınırı 18+ ise gelebilirim.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Konuyu bu tür alakasız bir cümle ile neden kirletiyorsun?
Sen de son günlerde konulara alakasız alakasız şeyler yazıyorsun farkında mısın?
Arkadaşı burda uyaracağına özel ileti ile uyarsan ne değişecekti?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
bizde istanbuldaki webmaster arkadaşlarla altın günü yapıyoruz toplanıp en yaratıcı kent istanbul :p

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
nerde buluşuyorsunuz ? kim geliyor mesela ? gelenler ne yapmış bilsek ona göre geliriz. sonra çoluk çocuk karışmasın ortalık. orta okulda ki çocukta site yapıyorum diyor ama oturup onla bira içilmez. yaş sınırı 18+ ise gelebilirim.

Bir yaş sınırı koymayı düşünmedik ancak şu ana kadar gelebilirim diyen kişiler olgun , muhabbeti düzgün ve +17 :)

Aslında hepimiz birbirimizi tanıyoruz ve kimin ne olduğunu biliyoruz sadece bazılarımızın sıfatlarını bilmiyoruz.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm, daha evvel çok risk aldım böyle işlerde, sosyomatta falan, bu riskide göze alırım madem. hiçbirinizi tanımıyorum eskişehirden iki kişi tanıyordum biri ploop ötekisi abacus ama onlarda burada değil artık.

tek çekincem, arkadaşlara 10 kere tıklatıyorum oo temiz para oluyor diyen çocuklar gelmesin. madem buluşcaz bişeyi başaran keşfeden paylaşsın istiyor insan. mesela yakında bir framework yayına vermeyi düşünüyorum. ya da bi arkadaş precompiled dediği bi sistem yazdı adanada template sistemine alternatif. böyle şeyler yani.

yer, tarih, saat nedir ?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
hımm, daha evvel çok risk aldım böyle işlerde, sosyomatta falan, bu riskide göze alırım madem. hiçbirinizi tanımıyorum eskişehirden iki kişi tanıyordum biri ploop ötekisi abacus ama onlarda burada değil artık.

tek çekincem, arkadaşlara 10 kere tıklatıyorum oo temiz para oluyor diyen çocuklar gelmesin. madem buluşcaz bişeyi başaran keşfeden paylaşsın istiyor insan. mesela yakında bir framework yayına vermeyi düşünüyorum. ya da bi arkadaş precompiled dediği bi sistem yazdı adanada template sistemine alternatif. böyle şeyler yani.

yer, tarih, saat nedir ?

nesli tükendi diye biliyorum artık otür cocukların, varmı hala

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle hoca var üstelik öğretim görevlisi. üstelik tek gösterim 1000 tık vardı sayfasında ve bana banlandım yaa diyodu. denemek için yapmış google u :)

düşün artık çoluk çocuk napsın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5