İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

esreklam ödemeleri

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün ayın 15 i ödeme alan varmı esreklamdan bugün ödemelere başlıyacaklardı.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayın 16 sı bugün hala ödeme bekliyorum ben esreklam yetkilisi ali bey 15. inde ödeme yapacağını söylemişti varmı ödeme alan.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
15 inde demiştiniz yapılacak ödemeler diye, tamam bekliyelim pazartesiyi.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet MSN de 15 i yazmıştım ama aksaklık oldu. 10 - 20 si arası ödeme zamanı bizde p.tesi - salı yapmayı planlıyoruz.

M

MasterTR

Misafir
OSX ne demek bu? harclikmi veriyosun adama terbiyesizlik yapma! hakkiyla kazanmi$ parasini bekliyor bundan dogal bi$ey olamaz ben boyle sacmalik gormedim

O

OSX

Misafir
adam bir kere ister iki kere ister üç kere ister ama bokunu çıkartmaz... değilmi burda insanları afişe etmenin ne manası var... kendisinden bir cevap alamıyor eğer cevap almak istiyorsan esreklam iletişiminden ulaşsın bu kadar basit nedir bu insanları bir kerede karalamak sence iyi birsey mi..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Karalama yapılmadı. Soru soruyor arkadaş, sakinliğe ve mesajın ilgili kişisinin cevabını beklemeye davet ediyorum sizi.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adam bir kere ister iki kere ister üç kere ister ama bokunu çıkartmaz... değilmi burda insanları afişe etmenin ne manası var... kendisinden bir cevap alamıyor eğer cevap almak istiyorsan esreklam iletişiminden ulaşsın bu kadar basit nedir bu insanları bir kerede karalamak sence iyi birsey mi..

Belki adamın acil paraya ihtiyacı var? Belki buradan alacağı paradan (kaç para kazanabilecekse sanki) birisine söz verdiyse? Kimse Es-reklam'ı kullanmıyor belli ki,adamın da üstüne düşmesi normal.

raptor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

merhaba burda karalama falan yapan yok.ayrıca siz kim oluyorsunuz ali bey in cevap vermesi gerekir.Boş muhabbet yapmayın. 20-30ytl ile ne ben ne karşı taraf zengin olmaz önemli olan ortada bir söz ve tarih var onun yerine getirilmesi.

O

OSX

Misafir
siz kim oluyorsunuz diye bir tabir kullanırsananız bende size aynen su tabiri konusurum hesap numaranı pm at yarın sana 50 milyon göndereyim sende fazla konusma... yas itibariyle 14 veya 15 babandan harçlık alıp site açıp burda trı vırı yapma..

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ödemeler Yapıldı,

Hesap bilgisini Giren Arkadaşların Ödemeleri Geçildi.

Garanti Bankası Kullananların Paraları Hesabına geçmiştir. Diğer Bankaları kullannaların yarın hesaplarında olur. Hesap bilgisi girmeyenler değişiklik yapıp bilgi maili atarlarsa ödemeleri yapılacaktır.

F

fatihhk

Misafir
kalp kırmayalım arkadaşlar.

sponsor ödemeyi yapmamışsa ali ne yapsın...
raptor'da buradan gelecek parayla biryerlere söz verdiyse zor durumda kalmış ve bu nedenle buraya yazmış olabilir...

birçok arkadaşımız birçok sponsorla ödemeler konusunda sorun yaşıyor zaman zaman. ama sponsorluğa soyunmuş arkadaşlarımıza nacizane tavsiyem; bu sorunları kişisel probleme dönüştürmemeleri ve dönüşmesine izin vermemeleri...
bu sponsorları kullanan arkadaşlarımızında biraz sabır göstermeleri ve mantıklı davranmaları...

herşey düzelirde kalp kırgınlığı düzelmez. para bir şekilde kazanılır ama insan kazanmak yada onu kaybetmek başka bir şeye benzemez

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hesabına ödeme alamayanlar sistemdeki mail adreslerini belirtip Banka bilgilerini info[@]esreklam.net adresine yollarlarsa kontrol edilip ödemeleri yapılacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5