İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Estetik Ameliyat olduktan sonra bakış açım değişti :)

F

fatihhk

Misafir
valla bizim burada tanıdık bir noter abimiz vardı kendisi karadenizli seninki gibi onunda burnunda kemer vardı.(karadenizlilerin %90'ında var zaten bende dahil olmak üzere:)ama ben nedense pek takmıyorum:)..) ameliyat olduktan sonra bir değişti bir değişti. eskiden içine kapanık somurtkan biriydi şimdi etrafa gülücükler saçan mutlu mesut bir insan oldu:)
zaten söylemiştim ama yine söyleyeyim geçmiş olsun ; )

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
insan fiziki olarak kendine güveni olduğunda her türlü güveni yerine geliyor
senin adına çok sevindim :)

hayis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yeni burnunla mutluluklar dilerim ersin : )

hakkaten dikkat et kendine, bir arkadaşım geçenlerde estetik olduydu, ardından denize girip takla tayım derken kayaya çarpıp tekrar kırmış burnunu, belli bir süre geçmesi gerektiğinden ameliyatta edemiyorlar, kırık burunla dolaşıyo ortalıkta : )

pazartesi pazartesi bu topici okuyunca içim açıldı yav, insanların mutlu olmaları ne güzel :)

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
ersin bilgiler için teşekkürler.AÇıkcası bende düşünüyorum.Yamukluk var burunda kemik yüzünden.Fiyatıda çok uygunmuş.Ben maltepedeki hastahanelerle görüşdüm en ucuzu 4 milyar istemişdi.Şu hastahanenle birde ben görüşeyim.Geçmiş olsun

Macos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burundan Ameliyat oldum, Şişlikler 2 Haftada indi Morluk felan kalmadı , burunda Hafif şişlik var yavaş yavaş iniyor Doktor Bey 3 Ayda herşey yerine otururur dedi çok kısa zamanda iyileştim Okka gibi burnum oldu :)

Dikkat edeceğim 3 şey 3 ay Boyunca.
1.Futbol Oynamıcam
2.Havuz ve denize girmicem
3.Kucağıma bebek almıcam aldığım zaman kafasıyla teper burna belki.

4.Sevişmiycem :)

hocam bu maddeyi unutmussun tekrar geçmis olsun

K

Kayıtsız Üye

Misafir
korkuyorum

benimde burdum bana göre göze batan ni kemik çıkıntısı var ve günah olmasindan korkuyorm bu zaman zaman psikolojimi olumsz yönde etkilior bazilarinn niye böle oldugunu sordduu anlar örnejin hiç günah diye vicdan azabi cekmiomsn günah olmayacagini bilsem gözümü kırpmam çünkü beni üzüyor bu görüntüm yandan bayagi belli oluo cvp veririsenz sevinirm gecmiş olsn

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5