İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Estetik Ameliyat olduktan sonra bakış açım değişti :)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba arkadaşlar bundan 2 3 hafta önce estetik olucam diye konu açmıştım sizlerinde görüşlerinizi ve geçmiş olsun mesajlarınız aldım TŞK ederim...

Estetik ameliyat olmadan önce diğer konudada belirtiğim gibi dünyada bakış açım çok farklı idi yani hiç bir ortama girmiyordum herkezin bana baktığını hissediyordum ve benim gerçekten piskolojimi bozuyordu bu yüzden dışarı çıkmak hiç istemiyordum.
Estetik Ameliyat olduktan sonra gerçekten birşeylerin değiştini farkettim kendimi çokkk iyi hissediyorum dışarda çok rahat dolaşıyorum her ortama giriyorum , özgüvenimin yerine geldiğini hissettim ve artık çok rahatladım.
Bugun , Sariyer , Sanayi Mahallesi , Levent , Mecidiyeköy , Ulus , Taksim , Karaköy , Eminönü , pendik hepsini dolaştım çok rahat bundan önce pendiğe bile çıkmıyordum :) Özgüvenim yerine geldiği için çok mutluyum artık kendimi çok iyi hissediyorum :)

M

MasterTR

Misafir
ben senin HP deki hallerinide bilirim. elimizde buyumu$tun sevindim senin adina :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Benimde arkadaşım kızların yanına yaklaşamazdı. Onunda burun sorunu vardı. ameliyat oldu. Şimdi hızlı çapkın. :)

Dikkat et kendine. Hızlı gitme. :p

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Çekilin ersin geliyor

Mutlu olmana sevindim

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ben senin HP deki hallerinide bilirim. elimizde buyumu$tun sevindim senin adina :)

Evet haklısın Bundan 3 sene önce HP vardı şimdi yalan oldu , İlk orda başladım Elamanlığa başladım Herşeyin hayırlısı :)

Tavsiye edilir kendini iyi hissetmeyenler için :p

M

MasterTR

Misafir
burundan mi ameliyat olmu$tun? $i$likler indimi? birde agrin sizin varmi veya oldumu?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
burundan mi ameliyat olmu$tun? $i$likler indimi? birde agrin sizin varmi veya oldumu?

Burundan Ameliyat oldum, Şişlikler 2 Haftada indi Morluk felan kalmadı , burunda Hafif şişlik var yavaş yavaş iniyor Doktor Bey 3 Ayda herşey yerine otururur dedi çok kısa zamanda iyileştim Okka gibi burnum oldu :)

Dikkat edeceğim 3 şey 3 ay Boyunca.
1.Futbol Oynamıcam
2.Havuz ve denize girmicem
3.Kucağıma bebek almıcam aldığım zaman kafasıyla teper burna belki.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
havuz deniz yok banyo durumları nasıl peki? bi de niye 3 ay biraz uzun diğil mi o süre? geçmiş olsun.

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
havuz deniz yok banyo durumları nasıl peki? bi de niye 3 ay biraz uzun diğil mi o süre? geçmiş olsun.

Ameliyat olduktan sonra 2 hafta yıkanmadım burnuma su gelir diye 2 ci haftadan sonra rahatım artık banya yapabiliyorum burnuma su çekiyorum vs :) , 3 ay olmasının sebebini bilemicem sonuçta Burnumdan Et büyümesini lazerle erittiler , kemik eğilmesi , kıkırdak (Kemer) aldılar yavaş yavaş oturcak herhalde dikkat ediyorum temas olmasın diye burnuma.

M

MasterTR

Misafir
okula gidebiliyomusun? birde ameliyatta narkoz mu veriyolar yoksa daha ufak bi uyu$turucumu?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
okula gidebiliyomusun? birde ameliyatta narkoz mu veriyolar yoksa daha ufak bi uyu$turucumu?

Ünide derse girmek zorunlu değil keyfe göre gidiyorum raporum var zaten fazla takmıyorum son senem zaten
icon6.gif

Ameliyat odasına girdim ellerimi bağladılar hemen başladım bildiğim tüm duaları etmeye yusuf yusuf misali.çiçekli fistan giydirdiler başımda bone tam rezilim :D utanıyorum çiçekli fistan başımda bone kız gibi hissediyorum kendimi ama saçlarım uzun sakallarım baya var ordan kazanıyoruz :) , Ellerimi bağladıktan sonra Sol elime iğne geçirdi bir tane sakinleştirci yaptı 10 saniye sonra ben daldım 4 saat sürdü ameliyat ben hiç birşey hatırlamıyorum hiç birşey hissetmemiş gibi kalktım , doktor işini biliyor!

Ameliyat yeri ;

İstanbul / Sarı Gazi Dünya Hastanesi Özel.

Toplam Maliyet :1,500 YTL ilaçlar hariç

Devlet Hastanesine gittim eti aldırmak için ameliyat günü istedim Bana 2007 Ağustos Ayına gün verdiler bekleyemem o kadar SSk ile anlaşmalı özel hastaneleri araştırdım.İstanbulda Alman hastanesi , American hastanesini aradım 5, 6 Milyardan Aşağı yapmıyorlar , Sarı gazideki dünya hastanesini önerdiler normalde özelde eti almanın fiyatı tam hatırlamıyorum 600 yada 700 YTL biz sadece 300 YTL si verdik , Devlet estetik'e karışmıyor Estetik ücretide 1,200 YTL bana toplam 1,500 YTL mal oldu ilaçlar da 200 - 250 Ytl arası tuttu 1,750 - 2000 Bin Ytl arası tutuyor.

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi geçmiş olsun peki sorun neydi burnunda ? büyükmüydü

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insan yeniden doğmuş gibi olur yav, çok ilginç gerçekten.
Seninkinden büyük olmasın benimki de biraz iri. düşünmüyor değilim hani!

Scorpion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm senin adına çok sevindim aslında sana kimse bakmaz ama sana öyle gelir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5