İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Etiket Yazmak Tarih Oluyor ! Wordpress TagBoss Eklentisi

Tagboss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Otomatik Etiket Ekle ! Wordpress TagBoss Eklentisi

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım ve özel olarak geliştirdiğim Wordpress Tagboss eklentisini satışa sunuyorum.
Bu eklenti sayesinde Webmasterlık geçmişinizi ve kazancınızı 3 katına çıkaracaksınız.

Tagboss nedir ?

Tagboss,özel olarak kodlanmış bir algoritma sayesinde Google üzerinden yazdığınız konu başlığına göre size en çok tıklanan ve hit getiren kelimeleri bularak size etiket ve anahtar kelime olarak sunar.Sadece bir tık ile sitenize eklersiniz.

Tagboss'un Faydaları Nelerdir ?

• Size en çok Aranma hacmi olan kelimeleri sunar,dolayısıyla direk olarak hit kazanırsınız !
  • Sitenize etiketlerden hit sağlarsınız.
  • Etiket ve Anahtar kelime yazma derdinden kurtulursunuz.
  • En güncel ve aranan kelimeleri bulduğu için sitenize birçok artısı olacaktır.

Tagboss Kurulumu ve Kullanımı

Kullanımı çok basittir.Program domaine lisanslı olacaktır.Bu yüzden direkt olarak vereceğimiz eklenti dosyasını Wordpress panelinizden kurarak bu eklentiyi aktif hale getirebileceksiniz.

TagBoss Algoritması Nasıldır ?

Google üzerinde her gün milyonlarca arama sorgusu yapılmakta.İşte Tagboss bu sorguları tek tek saniyeler içerisinde inceleyerek size sunucumuz üzerinden , panelinize etiket ve anahtar kelime olarak sunuyor.Bu yüzden sitenize sürekli hit akışı sağlarsınız.

Tagboss Kullanan Kullancılarının İstatistikleri

Resim 1 : Ekli dosyayı görüntüle 3536

Resim 2 : Ekli dosyayı görüntüle 3537

Resim 3 : Ekli dosyayı görüntüle 3538

TagBoss Ücretlendirme

1 domain : 6 tl
2 domain : 11 tl
3 domain : 17 tl
4 ve daha fazlası için özel indirimler uygulanır.

Ödeme yolları : Paypal - Ziraat Bankası ve Garanti'dir.

EKLENTİ TANITIM AMAÇLI 2 KİŞİYE ÜCRETSİZ OLARAK VERİLECEKTİR.KONUYA İLK YORUM YAZAN ARKADAŞLAR EKLENTİYİ ÜCRETSİZ OLARAK KULLANMA İMKANI OLACAKTIR.

TAGBOSS KULLAN - SİTEN ŞAHLANSIN !

Daha Detaylı İncelemek için Lütfen Demo isteyiniz.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanıtım amaçlı olarak ilk alan ben olayım.

Bir deneyelim bakalım.

Tagboss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tanıtım amaçlı olarak ilk olarak siz ücretsiz deneme hakkı kazandınız.Pm gönderdim.

douganx

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Demo alabilir miyim. Teşekkürler

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
spam olmuyor mu bu nasıl bişey acaba, kfy denedikte sonra rapor ver bize

Tagboss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Aylardır eklenti üzerinde yaptığım çalışmalar sonucu herhangi bir spam algılama gibi bir durum söz konusu olmamıştır.
Eğer yeterli etiket ve anahtar kelime eklerseniz bu sorun kesinlikle meydana gelmez.7 adet eklemek standarttır.
Fazlasını eklerseniz eğer ; bu Google Arama Motoru açısından sorun teşkil edebilir.

q72

0
Yasakli Uye
Reaction score
15
spam olmuyor mu bu nasıl bişey acaba, kfy denedikte sonra rapor ver bize

Sahsen Kurdum Ben Neyin Ne Oldugunu Anlamadım. Admin paneli flan yok. yarım saattir Kurulu sitede 100 tekil hit geldi hani olurya google gibi arma motorundan gelen anahtar gelimeyi tag olarak ekleme olayı e oda yok. işlevi varmı yokmu anlamadım acıkcası

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
sadece başlığı mı dikkate alıyor? benim dikkat ettiğim konu, içerik ile etiket,keyword uyumluluğudur, tabi başlıkta var ama tek başına değil. aslında ben kendi yazdığım içeriğe göre (benim kelimelerimden) etiket sunan bir eklenti varmıdır diye aramıştım zamanında :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
kfy2000 nickli arkadaş demek istedim
kısacası bu eklenti işe yarıyor mu?

Tagboss

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar sadece başlığa göre istediğiniz her kelime de size etiket bulup sunuyor.%100 işe yarıyor.Sadece Wordpress panelinizden yeni yazı ekle kısmından başlık yazın o size göre bulacaktır.İsteyen arkadaşlara demo verilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5