İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Etkili Text Reklam Vermek istiyorum

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Text reklam etkılı olacak yanı kısaca :

Orneğin Program downlaod siteniz vardır, Download yazısının alt tarafına "Daha fazla program ındırmek için uye olun"
veya makale siteniz vardır başlığın yanına "makalelerı okumak için uye olun"
Oyun siteniz vardır Oyunların altına "Oyunları sorunsuz oynamak için uye olun" gibi text reklam vermek ıstıyorum,
Fıyatı ıyı olan 15 - 20 Kişiye reklam verebılırım fıyatları haftalık olarak yollayınız haftalık ıyı zıyaretçi aldığım kişilerde reklamı 2 - 3 aylık olarak uzatacağım

Reklamı Yapılacak site : Forum sitesidir yasadışı vb. bir forum değildir,

Müzik - absürt Sitelerine Reklam vermeyi düşünmüyorum

Saygılar

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Text reklam etkılı olacak yanı kısaca :

Orneğin Program downlaod siteniz vardır, Download yazısının alt tarafına "Daha fazla program ındırmek için uye olun"
veya makale siteniz vardır başlığın yanına "makalelerı okumak için uye olun"
Oyun siteniz vardır Oyunların altına "Oyunları sorunsuz oynamak için uye olun" gibi text reklam vermek ıstıyorum,
Fıyatı ıyı olan 15 - 20 Kişiye reklam verebılırım fıyatları haftalık olarak yollayınız haftalık ıyı zıyaretçi aldığım kişilerde reklamı 2 - 3 aylık olarak uzatacağım

Reklamı Yapılacak site : Forum sitesidir yasadışı vb. bir forum değildir,

Müzik - absürt Sitelerine Reklam vermeyi düşünmüyorum

Saygılar

gazeteler..aramasında ilk 5 de olan p.5 olan siteye aylık 30ytl ye ekleyebilirim...kaliteli ziyaretçi..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
forumcualiden verim alınıyo gerçekten. ben de reklam alıyorum imzamda da belirttiğim gibi. mesaj gönederirsen bakabiliriz.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3 site ıle anlaştım,
teklıflerı değerlendırıyorum hemen :)

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Banner reklam düşünüyorsanız 4 tane pr4 sitede aynı anda tekil 20-25 k arası 55 ytl aylık

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
banner düşünmuyorum 6 siteye reklma verdım teklıflervarsa değerlendırırız :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5