İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Etkili ve Ugun Seo Paketleri

anonim2410

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Etkili ve Ugun Seo Paketleri

Referans amaçlı kısa süreli indirimli fiyatımızdır.

25456ab56a.png

2011 senesinden bu yana çeşitli firmaların web sitesini kurdum, içerik girişi ve seo çalışmalarını yaptım. Son olarak 1 Yıl önce Sosyal Medya Uzmanı olarak özel bir firmada çalıştım. Şuan için Freelance olarak web site kurulum, içerik yazarlığı ve SEO işleri ile ilgileniyorum.

Backlink Nedir ?
Backlink, bir web sitesine, başka web sitesinin verdiği linke verilen isimdir. Sitenizin içerisinde yer alan özgün içerikler, zamanla başkaları tarafından fark edilir ve yayılmaya başlar. Sayfalarınıza açılan bu yeni kapılar, sitenizin arama motorları gözünde değerinin artması anlamına gelir. Bir web sitesi ne kadar kaliteli backlink aldıysa, o kadar kıymetli bir hal alır.

Backlink ve tanıtım çalışmaları manuel olarak hepsi tek tek el ile girilmektedir. Bu sebepten dolayı sitenize doğal bir şekilde backlink almış olacaksınız.

Forum Dışı İletişim: [email protected]

Çalışmalarımız her tür sektör için yapılmaktadır. (Aşağıdaki siteler hariç)

İllagal , ....., medyum siteleri ve yasal olmayan bütün sitelere çalışma yapmıyoruz.

Zararlı olan Backlink türleri;
Otomatik olarak gönderilen forum tanıtımları
Otomatik oluşturulan whois backlink linkleri
Otomatik olarak oluşturulan ziyaretçi defteri kayıtları
Otomatik olarak gönderilen sosyal imlemeler
paketimize eklemedik.

Bu tür çalışmalar; program vasıtası ile yapılıyor ve saniyeler içerisinde sitenize backlink kazandırıyor. Ancak bu çalışma size yarar sağlamadığı gibi Google tarafından spam olarak algılanıyor. Bunun sonucunda Google sitenizi cezalandırılabilir , sıra düşebilir veya kotaya sokabilir. (Lütfen seo paketi satanlar bana kızmasın ama gerçek bu)

Çalışma için vermeniz gerekenler

Site adresi
Hedef kelimeler
Tanıtım yazısı

önce
9964d83448.png

sonra
cf0f5af556.png

c1cf1a1ce8.png

781c0c60f9.png

Ayrıca firmalara özel çalışmalar ile, 1. Sayfa Garantili Seo Hizmeti veriyorum

Çalışma Ayrıntıları: Web sitenizi inceledikten sonra, sitenizi Googleye göre profesyonel bir şekilde optimizasyonu yapılır. İç seo bittikten sonra dış seo yapımına başlanır. Sıra yükselmeye yönelik, kaliteli ve Google algoritmasına uygun çalışmalar yapılır.

Seo Çalışma Ücretlendirmesi;
Sitenizin yaşı, daha önce seo çalışması yapılıp yapılmadığına, arama hacminin yoğunluğu , rakip sitelerin durumu, anahtar kelime rekabeti ve Google sıralamalardaki yeriniz gibi faktörler göz önünde bulundurularak ücret belirlenir.

Ödeme olarak iş başlangıcında %50 si peşin diğer %50 lik kısım iş bitimi şeklinde çalışıyorum.

Referanslarımız Diğer sitelerden
Paket raporu teslim alınmıştır. Teşekkürler.

Merhaba sizden paket almıştım sitem birden çoştu. 50 sıra atlamışım 1 haftada. Süper paket almak istiyorum

Rapor teslim alındı. İlgili bir arkadaş, güvenebilirsiniz. ayrıca fazla yapılan tanıtımlar için teşekkürler :)

Rapor teslim alındı. İlgili bir arkadaş, güvenebilirsiniz.

cleiner

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
500 whois backlink'i elle nasıl gigrdiğinizi söylermisiniz?

anonim2410

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Sitenizi Uçuracak Backlink Seo Paketleri

Referans amaçlı kısa süreli indirimli fiyatımızdır.

25456ab56a.png

2011 senesinden bu yana çeşitli firmaların web sitesini kurdum, içerik girişi ve seo çalışmalarını yaptım. Son olarak 1 Yıl önce Sosyal Medya Uzmanı olarak özel bir firmada çalıştım. Şuan için Freelance olarak web site kurulum, içerik yazarlığı ve SEO işleri ile ilgileniyorum.

Backlink Nedir ?
Backlink, bir web sitesine, başka web sitesinin verdiği linke verilen isimdir. Sitenizin içerisinde yer alan özgün içerikler, zamanla başkaları tarafından fark edilir ve yayılmaya başlar. Sayfalarınıza açılan bu yeni kapılar, sitenizin arama motorları gözünde değerinin artması anlamına gelir. Bir web sitesi ne kadar kaliteli backlink aldıysa, o kadar kıymetli bir hal alır.

Backlink ve tanıtım çalışmaları manuel olarak hepsi tek tek el ile girilmektedir. Bu sebepten dolayı sitenize doğal bir şekilde backlink almış olacaksınız.

Çalışmalarımız her tür sektör için yapılmaktadır. (Aşağıdaki siteler hariç)

İllagal , *****, medyum siteleri ve yasal olmayan bütün sitelere çalışma yapmıyoruz.

Zararlı olan Backlink türleri;
Otomatik olarak gönderilen forum tanıtımları
Otomatik oluşturulan whois backlink linkleri
Otomatik olarak oluşturulan ziyaretçi defteri kayıtları
Otomatik olarak gönderilen sosyal imlemeler
paketimize eklemedik.

Bu tür çalışmalar; program vasıtası ile yapılıyor ve saniyeler içerisinde sitenize backlink kazandırıyor. Ancak bu çalışma size yarar sağlamadığı gibi Google tarafından spam olarak algılanıyor. Bunun sonucunda Google sitenizi cezalandırılabilir , sıra düşebilir veya kotaya sokabilir. (Lütfen seo paketi satanlar bana kızmasın ama gerçek bu)

Çalışma için vermeniz gerekenler

Site adresi
Hedef kelimeler
Tanıtım yazısı

önce
9964d83448.png

sonra
cf0f5af556.png

c1cf1a1ce8.png

781c0c60f9.png

Ayrıca firmalara özel çalışmalar ile, 1. Sayfa Garantili Seo Hizmeti veriyorum

Çalışma Ayrıntıları: Web sitenizi inceledikten sonra, sitenizi Google’ye göre profesyonel bir şekilde optimizasyonu yapılır. İç seo bittikten sonra dış seo yapımına başlanır. Sıra yükselmeye yönelik, kaliteli ve Google algoritmasına uygun çalışmalar yapılır.

Seo Çalışma Ücretlendirmesi;
Sitenizin yaşı, daha önce seo çalışması yapılıp yapılmadığına, arama hacminin yoğunluğu , rakip sitelerin durumu, anahtar kelime rekabeti ve Google sıralamalardaki yeriniz gibi faktörler göz önünde bulundurularak ücret belirlenir.

Ödeme olarak iş başlangıcında %50 si peşin diğer %50 lik kısım iş bitimi şeklinde çalışıyorum.

Referanslarımız Diğer sitelerden
Paket raporu teslim alınmıştır. Teşekkürler.

Merhaba sizden paket almıştım sitem birden çoştu. 50 sıra atlamışım 1 haftada. Süper paket almak istiyorum

Rapor teslim alındı. İlgili bir arkadaş, güvenebilirsiniz. ayrıca fazla yapılan tanıtımlar için teşekkürler :)

Rapor teslim alındı. İlgili bir arkadaş, güvenebilirsiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5