İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ettiğim bir kavgadan dolayı

B

besiktaslim

Misafir
Full Satılık siteler

ettiğim bir kavgadan dolayı böyle internettede artık yokum. internet bana bikaç gömlek fazla geldi yada ben ona....

internetteki sitelerimin tamamını satıyorum hepsine tektek veya toptan teklif verebilirsiniz.

aşağıdaki site + scriptler satılıktır...

www.ceplik.com pr4
www.bedava100.com pr4
www.bedavax.com pr3
www.fontcop.com

sadece özel mesaj gönderiniz veya fiyatarınızı buraya yazınız bir süre msnde yokum.

( sadece bedava100 için siteyi devam ettirecek bir arkadaşa satacağım scriptinide daha iyi şekilde geliştirip vereceğim şu anda server sıklıkla gidip gelmesine rağmen min : 1600-2000 hiti vardır. http://fikra.bedava100.com ) gibi makale tarzındada bir bölümü vardır.. istenildiği kadar bu şekilde kategori eklenebilir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
neden yaw uzun süredri sitelerine emek veriyorsun bir çırpıta böyle bu işi bırakmak ??neden

B

besiktaslim

Misafir
nette zaten yeteri kadar problemim varken bu sefer bana ağır gelen aile içi bir huzursuzluk oldu o yüzden.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hım dogrudru ne diyeleim hayırlısı olsun umarım istediğin fiyata satarsın siteni

B

besiktaslim

Misafir
elmasgunes' Alıntı:
Ayrıca üzüldüm
Ferhat düşündüğün için teşekkürler :eek:

düşündüğüm bir fiyat yok pm gönderen veya buradan mesaj atanlardan arasından herangi birisi olabilir. açıkcası yüksek fiyatı verene devredeceğim. fiyat kızıştırmak gibi bir düşüncemde yok
mail : [email protected] veya özel mesaj gönderirseniz çok sevinirim
veya site adı - fiyatı gibi... birde iletişim adresi yeterli olur.

Z

zeynelkoc

Misafir
üzüldüm dostum ya satman kötü oldu be çok emek verdin :S

en iyi kararı sen verirsin ama bu ayrılık 1-2 ay olacaksa sitelere ben bakabilirim sen gelene kadar

gerçi bende satıyorum ama verdiğim fiyatın 3 te 1 i çıktı battı balık yan gider senin domainlerede bakabılirim sen gelene kadar

B

besiktaslim

Misafir
bilmiyorum ortalığın yatışması lazım biraz yaklaşık 1-2 ay falan rahat sürer gibi iyi kapıştık yani :( nette son gecem olucak büyük ihtimalle bakalım msn e girebilirsem konuşuruz zeynel sağol ..

Z

zeynelkoc

Misafir
ok gel msn e konuşalım satmana gerek yok ben idare ederim sitelerini sen gelene kadar

öfkeyle kalkan zararla otururur sonra pişman olursun boşver satma :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş Olsun.....

besiktaslim' Alıntı:
bilmiyorum ortalığın yatışması lazım biraz yaklaşık 1-2 ay falan rahat sürer gibi iyi kapıştık yani :( nette son gecem olucak büyük ihtimalle bakalım msn e girebilirsem konuşuruz zeynel sağol ..
Mevcut durumun hakkında şuan bilgim yok ama, kavga ettim diye internet bırakılır mı aga :eek:
Sonra zeynel'in dediği gibi pişman olursun :rolleyes:

S

Senbul

Misafir
Ara ver be hocam bırakmak olurmu yaw.Senın gibi bir arkadastan mahrum kalmayı istemeyiz valla..

H

Heryerdeyiz

Misafir
bencede ara ver ne bileyim sedoya medoya yönlendir veya belli bir süre kapat...

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üzüldüm baba gerçekten umarım vazgeçersin :( hakkaten üzüldüm

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla insanlar yeni yeni nete başlarken, böyle ayrılıkları duymak insanı üzüyor arkadaşlar salıvermeyin kendinizi bencede sedoya veya başka bi yere felan yönlendir. Bence şuan psikolojik durumun kötü olduğundan böyle düşünüyorsun ilerde bu fikrin kesinlikle değişir ve pişman olursun benden söylemesi.

L

lawri

Misafir
He Yaws, Baska Arkadasin Baksin siteLerine Zormuki.. Ama Ugrasmicam Biktim diyorsan iyi Fiyata Ver gitsin..

B

besiktaslim

Misafir
açıkcası şu anda surumum gittikçe düzeliyor yaptıklarından pişman oldular galiba bayağı bir anlayış göstermeye başladılar..
gelen mailler ve pm ler hep genel anlamıyla fiyat soruyordu. normal seyirde bir fiyat veren çıksaydı şimdiye çoktan devretmiştim herşeyi. şimdi biraz daha farklı düşünüyorum. gayet iyi gidiyor zeynelin dediği gibi bi süre daha bekleyip görmek lazım. yaş 24 zaten bu saatten sonrada internet yüzünden kapışmak dokunuyor işte gerçi çoğunuzda vardır belkide geç yatıp sabah kalkmıyorsun vsvs. bunun gibi 10arca şey eski konularda açılınca ne yapacağını bilemiyor insan. dediğim gibi şimdi gayet iyi yakın zamanda problem çıkmazsa eğer herhangi birşey yapmayı düşünmüyorum. ve hatta bu beni aşırı derecede gaza getirdi diyebilirim. bundan sonra yapabileceğimin en iyisini yapıp bu internetle uğraşmaların boş olmadığını göstermek istiyorum. şimdiki düşüncelerim bu şekilde. destek veren herkeze teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5