İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eu domainler satisa cikti

pacey666

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
.eu uzantili domainler satisa basladi... sadece avrupa birligi ulkesi vatandaslari temin edebiliyor....

MustiX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ona bakarsan .us domainleri de amerikada yaşayanlar alabiliyor sadece :p

ama biz yine alıyoruz :D

hangi siteden alabiliyoruz .eu ları :confused:

D

domainturk

Misafir
Suan registar basLamadi daha sadece on istek yapabiliyorsunuz,ayni domain namei sizden baskalari da on istekte bulunmus ise domain name acik artirmaya giriyor...

M

mfk_1868

Misafir
eu nun public satısı 2006 basında olucakmıs sanırım. eurodns.com da calısan bi arkadastan aldım haberi.

M

modachat

Misafir
desenize ben alabilirim istedigim kadar google cekim gelsin kos.eu alcam nickimin tum uzantilari var eu yu kapim hazır avrupa vatandaşlıgım varken kapmak lazim :)

B

Bedavalar-Net

Misafir
Avrupa vatandaslarimi avrupa birligi vatandaslarimi alabiliyor arkadaslar,kesin bilgisi olan olursa sevinirim.

M

modachat

Misafir
slm

pacey666 eger ciddiysen sana alayim birtane ?

sitenin istedigi dokumanlar bende var Avrupa vatandaşıyım.İstanbulda oturuyorum o ayri konu ip adresine bakmiyorlar sonucta.Ama parayi nasil halledecegiz bilmiyorum eğer istanbuldansan hafta sonu yanıma gel cafeden gireriz ben sana bilgilerimi veririm kendine al alabildigin kadar Ciddi soyluyorum bunu sonucta bir isinize yariyacaksa kullanin tabi

D

domainturk

Misafir
suan icin hir bir .eu domain name register edilemiyor..sadece on siparis verebiliyorsunuz...
ayni domain e bircok kisi musteri olmus ise acik artirmaya giriyor..parasi olan aliyor...
Nerenin vatandasi olursan oL aralik ayina kadar register yok...

M

modachat

Misafir
domainturk galiba haklısın bende verdim 1tane sipariş bakalim 2-3tane daha verecegim 1tanesini alayim yeter köşede dursun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5