İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.eu uzantılı domainler piyasaya çıkıyormuş

M

muzikportal

Misafir
Dün haberlerde izledim 1 hafta içinde sanırım .eu uzantılı domainler piyasaya çıkıyormuş. Avrupa birliğine üye ülkelerde ilgiyle karşılanacağı bekleniyormuş. Haberlerin yalancısıyım. Domain ücretlendirmesini söylemediler. Net bilgi için araştırmak lazım. Sanırım TRT de izledim. Herkeze veriyorlarmı bilmiyorum ama biraz şöyle bekletip 2-3 ay sonra yapsalardı ben çok sağlam 10 tane domain kapatırdım. Bir kerede söylenmez böyle şeyler. Ne bileyim elin ülkesinde neler moda. Hangi şirketler var. Hangisi iş yapar. Liste hazırlamak lazım. Bide acele birşey yapmak isteyince insanın cebinde parası olmuyor.

G

GS1905.org

Misafir
Eu domaini 2005in sonunda cikacagi söyleniyor. Privat kisiler de kullanabiliyor.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bence yeni uzantılsara kapılıpta domain sürüsü satın alamyın elinizde kalır.. valal .com .net bitiriyor işi ):

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KerneL32' Alıntı:
Bir tane domain register firmasinin verdigi hizmete gore www.isim.club www.isim.chat www.isim.xxx www.isim.mp3 gibi domainler var 7-8 ay once 3 tane kaydettim ama hic birini kullanamadim. Bende onu haberlerden duymustum. hatta www.turk.inc 'yi kaydetmistim ama nasil olduysa 1 ay icinde hem domain dustu hemde domaini kullanamadim. Bence dikkatli olun ...
senin bu domainlerini normal kullanıcıların görmesi için eklenti gerekiyor. sanıyorum new'den aldın.

M

muzikportal

Misafir
Domainden zarar gelmezya. Bende şu anda 7 tane var. 2 domaini rüyamda gördüm baktım boştu aldım. Tabi ismi original olacak yoksa almam.

Editor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi adam aşmış olayı bizede ruyanda bir kaç domain ismi görürmüsün :)

M

muzikportal

Misafir
Arkadaşlar harbi diyorum rüyamda domain kontrol ediyorum. Boşsa alıyorum. Siteye yeni bölümler açıyorum. Ne yapsam ilgi çeker onları görüyorum. Sitede hata veren veya yapmak isteyipte yapamadıklarıma alternatif yollar görüyorum. Kod felan yazıyorum. Kalkınca yapıyorum çalışıyor. Yapamadıklarımı php ise phpkolik.com , asp ise aspindir.com adresinde soruyorum. Aldığım domainleri burada yazmıyorum. Şok olursunuz. Bana arkadaşlar diyorlar orjinal domain ismi söyle alacağız. Geçen hafta bir arkadaşa söyledim sanalev.com adresini aldı. Zaten günde 4 saat uyuyorum gerisi bilgisayarda geçiyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5