İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Evden Çalışabileceğiniz Ek İş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nesimcik

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
KONU: Evden İnternetten Çalışabileceğiniz İş Fırsatı
KİMLER BİZİMLE ÇALIŞABİLİR:
Firmamızın internet tabanlı platformunda kendi belirleyeceği çalışma sistemini seçerek full time yada part time olarak günde en az 1,5-2 saatini ayırabilecek olan ev hanımları, öğrenciler, memurlar, işçiler, işsizler,öğretmeler, emekliler, serbest meslek sahipleri, asgari ücretli çalışanlar, işe veya ek gelire ihtiyacı olanherkes bizimle çalışabilmektedirler.
Yukarıda belirtilen temel nitelikler işe başvuracak adaylarda mutlaka olması gereken özellikler olup, adayların bu özellikleri taşıma ön şart olarak belirlenmiştir. Ancak tercih edilen özellikler ise adaylarda bulunması zorunlu olmayan ancak bu tür özelliklerden bir yada bir kaç tanesinin bulunması işteki başarısını arttıracak ve kazancına yansıyacak yetenekler olarak görülmektedir. Yetenek bazlı çalışma sistemimiz içerisinde seçeceği 7 farklı görevden bir tanesinde 7 günlük bir eğitimden geçecek (eğitimde başarız olan yoktur ve şimdiye kadar da olmamıştır. ) o görevde bulunacak gelir elde etmesi için ayrıca sistem desteği alacaktır. Halen başka bir işte çalışıyor olmanız engel değildir.

İşimizle ilgilenen arkadaşlarımızın mail adreslerini bildirmeleri halinde işimizin detayları mail adreslerine gönderilecektir.
Not: Pazarlama işi ve benzeri değildir.

ADAYLARDA ARANAN TEMEL ÖZELLİKLER:
*** En az lise muzunu (Tercihen üniversite yada 2 yıllık fakülte)
*** Bilgisayarı ve İnternet bağlantısı bulunan
*** Serbest zamanlı isteğe bağlı parttime yada fulltime çalışabilecek,
*** Çalışma disiplinine sahip
*** Gelişime açık, teknolojiyi takip edebilen.
Detaylı Bilgi İçin : www.onlineisplatformu.com/nesimcik bağlantıdan başvuru yapınız:

Erdalbey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gereksiz bir iş.... Üyelerden para toplama işi... Klasik bir kısa yoldan vurgun yapma operasyonu.... Başka hiç bir şey değil... Şunu unutmamak gerek. Yaptığınız her şeyin neticesi bir gün bir yerde kesinlikle ama kesinlikle karşınıza çıkacaktır. O yüzden insan her zaman helal ve dürüstlük çerçevesinde yaşamaya çalışmak için elinden gelen gayretin en fazlasını göstermeli. Ki neticesi ve getirileride güzel olsun... Buradaki herkes için bu linkte belirtilen işi ben inceledim. Gereksiz sadece gereksiz diyorum....

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Sitede yazılan alanların 7/8 inde uzmanımdır :)

Yalnız bu kadar kazanç hedeflettiren ve bunları isteyen kişiler nedense kendi sitelerini ve sunumlarını bir türlü yapamıyorlar. Özellikle videoda çıkan görüntülerin 2:30 kısmında koptum :D Altta resimde bulunan topluluk komple orta yaş üzeri hacı abilerim ve ablalarım. Bir tanede 10 yaşlarında küçük arkadaşımız var orada. Bana sunumu iyi yapmalısınız ikna edecek bir platform hazırlamalısınız ki benden sunum ve konferans tecrübesi isteyesiniz.

İşim gereği sabahtan akşam 11-12 ye kadar sürek net başındayım bana +5000TL garanti edecekse bu arkadaşlar siteye eklenmiş 8 alanın 7 sinde tecrübeliyim. 1998 yılından beri bu sahalardayım. PM le resmi evrak gibi bilgileri ve resmi bilgileri ulaştırsınlar görüşelim.

Saygılarım,

--- Not ---
Ayrıca Erdalbey nickli arkadaşımıza katılıyorum.

nesimcik

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Bir şey sanıp üye oluyorsunuz sonuç = 0.. Çok gereksiz bir site..

işimiz cahillere göre değildir.cahillere sözümüz de yoktur. cahillerle yaptığım tüm tartışmaları kaybettim.bu konuda söylenecek çok şeyvar. ahmaklara da cevabımız sukuttur. tipik türk insanı ...ya sabır

Gamerozzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işimiz cahillere göre değildir.cahillere sözümüz de yoktur. cahillerle yaptığım tüm tartışmaları kaybettim.bu konuda söylenecek çok şeyvar. ahmaklara da cevabımız sukuttur. tipik türk insanı ...ya sabır

Cahiller mi ? Chat odasına diyarbakırlı ahmedi konuşturan ben miyim? Önce git adam gibi bir tasarım yaptır, adam gibi bir arayüz oluştur. arkadaşım ve laflarına dikkat et. Üstteki yorumları okursan herkesin benimle aynı fikirde olduğunu göreceksin. :

Not : tipik türk insanı olan sensin böyle sistem kuracaksan eleştirileri kaldıracaksın arkadaş. Buda benim fikrim hakaret etmek yerine saygı duymak ta sana düşer.

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dolandırıcı Metin Nitim denen adamın icadıdır bu iş.

2 Sene yaptım bu işi. Aslında süper bir iştir. Ama tüm kozlar sistem yöneticisinde olduğu için su istimale çok açıktır.

Bu kariyer grupta Metin Nitim den bıkanları kurduğu kopya sistemdir. Metin Nitim den ayrılan bir kaç böyle grup daha vardır.

-Kariyer grup
-İnter aktif kazanç
-Yeni Nesil Kazanç. ( Başında Hülya Biçer isminde bir bayan var. Metin Nitim ile kankadır. Aynı Şehirdenler. Fakat Hülya hanım dürüsttür. Çalışanlar sıkıntı yaşamaz)

Bu işte sponsorunuz önemlidir. Tüm hatların başında Metin Nitim var. Eğer bağlı olduğunuz hatta müdür kariyeri çıkmışsa ve siz o hatta iseniz kayıt alamazsınız. Sürünürsünüz.
Yada terside olabilir. Yeni açılmış bir hattır. Hedeflenmiş bir hattır. Bu durumda başkasından çalınan adaylar sizin altınıza monte edilir. Taki müdür kariyeri o hatta çıknana kadar.

Neyse daha fazla bilgi almak isteyenler bana dönebilir. Bunların hepsinin ciğerini bilirim.

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Herşey bi kenara da "tipik türk insanı" diyerek hakaret etme de ne oluyor? Ben tipik Türk insanıyım, gurur duyuyorum. Bu şekildeki söylemlere devam ederseniz ceza alırsınız...

nesimcik

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Herşey bi kenara da "tipik türk insanı" diyerek hakaret etme de ne oluyor? Ben tipik Türk insanıyım, gurur duyuyorum. Bu şekildeki söylemlere devam ederseniz ceza alırsınız...

tipik türk insanı aklını fazla kullanmayan, ideolojik veya saplantılı dar düşünceleri olan insanlardır ve ülkemizin çoğu bu insanlardaan oluşur. gerçekleri örtemeyiz değil mi.bu bir hastalık bağnazlık geri kafalılık.bu ülkede çok sayıda aptal olduğunu söyleyen ilk kişi de ben değilim.kitap düşmanı düşünmeyen hayvansal güdülerinin peşinde serserilerden çoğu oluşan bir milletiz. 60-70 darbeleri 80 cuntasından da ders almadık. kafalar hep aynı değişen biraz daha maymunlaşma.hastalığımızı bilelim . tedavinin ilk şartı budur.ayrıca sizden önceki arkadaşın söylediği herşey doğrudur. bu işe girmenizi tavsiye etmem. konuyu açtıktan bu yana geçen süre içinde yaşadıklarımdan dolayı bu fikir değişikliği oluştu. sebeplerini anlatsam uzun gider.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Konu tartışma boyutuna ulaştığı ve konuyu açan üyenin artık bu konuda tavsiyede bulunmadığı için konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5