İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

evden para kazan benim sistemimle

marketim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar bu gün çok mutluyum çünkü hep beraber kazanabilecegimiz bir sistem geliştirdim
öncelikle evinizin temel gıda ihtiyacını marketleri aracı konumundan çıkararak direkt fabrikadan evimize ulaşan temel gıda siparişlerinden kazanç elde etmek isteyen evinde internet baglantısı olan ailesini geçindiren biri iseniz LÜTFEN okumaya devam edin
belki çogunuz internetde para kazanma yollarını denemişsinizdir bende bunları deneyenlerden biriyim örnegin tıkla kazan,tıklan kazan vs bunlardan bana daral geldi artık bunlarla ugraşmıcam
bu kazanç sistemleri ilk başda mantıklı gelebilir fakat ben mantık dışı olan yanını yeni keşfettim oda şu elinize fiziksel hiçbişey geçmiyor yani olmayan birşeyi pazarlıyosunuz yada tıklıyorsunuz
fakat bu sistemde fiziksel olan yanı evinizin temel gıda ihtiyacını gideriyorsunuz zaten yapdıgınız bişey
şimdi ise türkiye de yeni faliyete giren sadece türkiye ye ait temel gıda alışverişlerinizde marketleri aracı konumundan çıkaran temel gıda siparişinizi fabrikadan evinize servis eden ve kazancını alışverş yapan üyeleriyle paylaşan en güzel yanı da kazandıgımız parayı paypal gibi aracı kurum olmadan garanti bankası hesap numarasına direkt yatırıyorlar
işde ben burada devreye giriyorum işde site http://www.primxl.com/ bu arkadaşlar benim geliştirdigim sitem ise çok basit ve tamamen bana ait
diger kazanç sitelerine oranla bu sitenin tanıtım filmini ilk izledigim zaman işde budur dedim
çünkü diger sistemlerde fiziksel hiç birşey elinize geçmiyor yani sanal birşeyle ugraşıyorsunuz bu sistemler le çok ugraşdıgım için http://www.primxl.com/ bu site hakkında düşünüp bir sistem kurdum
sistem şu örnegin türkiyenin çarpık kentleşmesi gibi bir çogumuz birazda bencilce hep kendi reklamımızı yaparak alt üyeler elde etmeye çalışıyoruz
benim geliştirdigim sistemde ise bu site üzerinden aylık temel gıda ihtiyaçlarımızı karşılayarak herzaman yapdıgımız şeyi yaparak yani kazanacagız nasılmı?
şöyleki bu siteye üye olurken referans yani bu siteyi kimden buldunuz onun kod no sunu ister işde burada ben devreye giriyorum
sizin yapmanız gereken şey üye olmadan önce benimle irtibata geçmek üye olanlar üzülmesin onlarda benimle irtibata geçerek bir yakınına mesela eşine tabi onun adına garanti bankası hesep no su ile birlikde yeni bir kayıt yapa bilirler
nerde kalmışdık sizin yapmanız gereken şey üye olmadan önce benimle irtibata geçmek olacak ve sizi irtibat zamanınıza göre kayıt sırası verecegim sonra sırası gelen kişinin referans kod numarasını size verecegim ve siz o kişinin referans kod numarası ile sisteme katılacaksınız ve temel gıda alışverişinizi yapmaya başlayacaksınız sıra size geldigi zaman ise benimle irtibata geçen 6 kişiyi sizin referans kod numaranız ile sisteme üye yapacagım üye yapdıgım diger kişilerede aynı şeyi yapacagım sistemli birşekilde çalışan tam bir zincir oluşturacagız
bu arada web sitesi ve blogu olan arkadaşlar sizlerde bu çatının altında taplanın buradan bir referans kodu ile sisteme üye olun sonra isterseniz kendi üye numaranız ile blok larınızdan veye web sitenizden kendi alt gurubunuzu oluşdurun yada benim reklamımı yaparak daha çok kişinin kazanmasına yardımcı olun sonuçda bu çok büyük bir pasta marketleri ve hipermarketleri aradan çıkarak onların kazanacagı parayı bizler kazanıyoruz sizinde sıranız geldiginde benden 6 üye alacaksınız
işde beni mutlu eden ve tasarladıgım sistem budur
arkadaşlar bencilce davranmadan gerçekden samimi olan kişilerle tek çatı altında toplanarak birbirimize kazandırarak ve aynı zamanda evimizin gıda ihtiyacını zahmetsizce kapımıza kadar gelen servisden faydalanarak marketleri ve hiper marketleri aradan çıkararak onları aradan çıkaracaz ki yapdıgımız alışverişlerden bizde kazanalım
bu arada bu sitenin sistemini araştırdım muazzam paralar harcamışlar sistem çok yeni belki ilk zamanlar problemler olabilir fakat bu sistem işleyecekdir bizlerde işlicek olan bu sistemde yerimizi almalıyız.
arkadaşlar ben artık diger sistemlerden çok sıkıldım hepsini artık hepsini bırakarak geliştirdigim sistemle ugraşacagım sizlerle ilgilenecegim bu arda ge 04:10 12:00 arası online nım napalım gece çalışıyorum ne kadar erken kaydınızı yaptırır sanız o kadar iyi olur çünkü sistem 6 ya katlanarak gidiyor altta kalanın canı çıksın derler oyüzden çabuk olun :) bu arada sisteme üye oldukdan sonra 1 ay içinde 200 puanlık alışveriş yapmanız gerekiyor 250 ytl civarı bir alışveriş tam üye olmanız için gerekli bu yoksa silinirsiniz sonraki aylarda 150 puana düşüyor buda 190 lira civarı
sizlerden istedigim şey samimi olmanız bir aile geçindirmeniz evinizde internet baglantısı olmalı
eger 18 yaşında babasının cep harçlıgı ile geçinen biri isen lütfen kendine başka bir şey bul

arkadaşlar aşşagıda bana ulaşabileceginiz msn adresim ve cep numaramı yazdım sizlerle birebir görüşerek sisteme dahil edecegim
yinede üye olamak isterseni bu kod işe üye olabilirsiniz
Sponsor Üye No: 5971
ad soyad:savaş kaymak
cep tel :05368634682
msn adresim: [email protected]
kayıt olacagınız site adresi: http://www.primxl.com/
eger tıklanmıyorsa veya görünmüyorsa adres ismi primxl

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu siteyi search earn reklamlarında görmüştüm yalnız kötü tarafı sadece istanbul faydalanabiliyor bu işten oradakilerin düşünmesi gayet mantıklı olur sanırım bol kazançlar.

SS9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir sistem de site bana pek profesyonel gelmedi.

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel ve güvenilir bir sistemli ne diyelim hayırlısı olsun

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
önceden gördüm para felan kazanamazsınız sadece adamlara beleş müşteri bulacaksınız..

marketim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok arkadaşlar sistemi araştırdım muazazam paralar harcamışlar benim isteyim ise tek bir çatı altında toplanarak bu sistemden para kazanmak hepsi bu bu siteye üye olmak isterseniz benimle irtibata geçin

mydeli025

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım bu devirde bende bu işin içinde şahsen kimseye beleş para vermem bana kazancı olmadan..

Bu sistem nasıl işliyor. Ben üye olacam ben birilerine referans gönderecem onlar harcama yapacak onlarda birilerine gönderecek onlarda harcayacak bilmem ne..

ee ozaman bu sisteme güveniyorlar ise neden boyle referanslı olay yaptılar.. adam gibi deselerki bizden alısveriz yapın size butun marketlerden aldığınız ürünleri daha ucuza getirecez.. Eğer zaten bunu yaptılar mı ben herkeze tavsiye ederim.. Ama bunlar diyorki. Önce gene aynı marketten aldıgın paraya sana satayım. Sonra bilmem suakadar refransın olunca sana tekrar ödeyim...

Bunlar ilk senin tavsiye ettiklerinden vuracak parayı.. Bak altivide bir 70 binlik arabayı 20 bine satıyordu.. Şimdide devlet ona vurdu..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
Arkadaşım bu devirde bende bu işin içinde şahsen kimseye beleş para vermem bana kazancı olmadan..

Bu sistem nasıl işliyor. Ben üye olacam ben birilerine referans gönderecem onlar harcama yapacak onlarda birilerine gönderecek onlarda harcayacak bilmem ne..

ee ozaman bu sisteme güveniyorlar ise neden boyle referanslı olay yaptılar.. adam gibi deselerki bizden alısveriz yapın size butun marketlerden aldığınız ürünleri daha ucuza getirecez.. Eğer zaten bunu yaptılar mı ben herkeze tavsiye ederim.. Ama bunlar diyorki. Önce gene aynı marketten aldıgın paraya sana satayım. Sonra bilmem suakadar refransın olunca sana tekrar ödeyim...

Bunlar ilk senin tavsiye ettiklerinden vuracak parayı.. Bak altivide bir 70 binlik arabayı 20 bine satıyordu.. Şimdide devlet ona vurdu..

+1000
cevabını vermişin referali işler hep hüsranla sonuçlanır..

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada marketim üye adlı arkadaşımız dk 1 gol 1 yapmış nedense çok ilgisi var galiba primxl ile ;)

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+1 çok güzel ifade etmişsin

marketim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet haklısın ama düşünmedigin bişey var neden diger marketlerle aynı fiyata veriyor biliyormusun çünkü vergi ödüyorlar ha bir market açmış sın hada internetden satmışsın aradaki farkı dükkan kirası elektirik su vs kazançlar güvenmemekde belki haklısın geride kalmamak için deneyip görecegiz bu arada yapdıgın alıverişin ücretini kapıda kıredi kartı ile ödüyorsun ayrıca çok yakında televizyonda reklamları başlıcak gene siz bilirsiniz ama ben bundan faydalanmak istiyorum

marketim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada reklamımı yapan yaramaz adam ve baglantı ara türk iş blog arşivi ne çok teşekkür ederim bir işe yarıya bilirsem ne mutlu bana

marketim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar üye olurken referans bölümünü boş bırakırsanız sistem sizi otamatikmen sisteme en son üye olan kişinin alt üyesi yapıyor
bu arada promosyon maksatlı tam üyelik için 200 puanlık alış verişden sonra 30 hazirana kadar süre verilmiş bu süreden sonra sanırım üyelik ücretli olacak bilginize...

marketim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşl ilginize teşekkürederim bu arada sisteme üye olurken referans bölümünü boş bırakırsanız sistem sizi otamatikman sisteme en son üye olan kişinin alt üyesi yapıyor bilginize üye olduk dan sonra 200 puanlık alışveriş yapmayı unutmayın birkeriligine mahsus kalıcı üyeliginiz için gerekli aksi halde silinirsiniz bilginize ......

marketim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar kalıcı üyelik puanı 100 e indirilmiş bilginize

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5