İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

EVDEN PARA KAZAN (Ultrasponsor Programı)

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sisteme yeni bir reklam programı eklenmiştir.

"Evden Para Kazanma Yöntemleri " reklamını yayınlayarak, tıklama başına ücret kazanacaksınız.

Tıklama Komisyonu: 0.025YTL dir. (25.000TL)

Yine Türkiye programda doğrudan yaralanacak ülkeler arasında yerini almıştır.

Bol Kazançlar.

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 2 hafta önce mail ile bildirdim ödeme talebi için hala ödeme gelmedi bugün pm attım yine yanıt yok.
Böyle yerlerle çalışılmaz bunu söyliyim.

M

MasterTR

Misafir
evden para kazan ne demek? biz nerden kazaniyoruz yani diger sistemlerden farki ne? ne bicim tanitim bu ya hay allahim

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sokakta insanların eline sıkıştırılan evden para kazanın ek gelir kazanın ilanları var ya onlar işte
En ünlüsü ülkemizde vebsomudur vesbomudur, nedir..
O mevzudur büyük ihtimal

M

MasterTR

Misafir
"Evden Para Kazanma Yöntemleri " reklamını yayınlayarak
burdan cikarilcak rakam fos bi reklam metni. ha evden para kazanma reklami koymu$sun ha argonik koymu$un ha ba$ka bi$ey. goz boyamadan ba$ka bir$ey degil. reklama bu kadar cok ihtiyacin varsa ucretsiz reklamini yapabilirim.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yeni Bir Şeyler Yapalım Artık....

Kendine yatarak değil de alınteri ile para kazanacağın düzgün bir iş bul, illaki internetten para kazanmak zorunda değilsin. Zaten internette aşcı, sen değilsen para kazanamazsın, yemekleri garson yaptığında da olanları görüyoruz.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben odememı gecen safta bıldırmıstım ertesı gun bankama aldım odeme konusunda sorun yok dostum 24 saat gecmeden odedı arkadas sımdı bı odeme daha bıldırdım cuma gunu beklıyorum odenmezse yazarız ok sponsor da sorun yok arkadaslar

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni kampanyalardan önce arayüzlerini ve sistemlerini geliştirmeliler.

newturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu forumlara bir daha açıklama yapmayacağım.

Sistem orada duruyor. Bize e-maillerle ulaşabilirsiniz. Tüm ödemelerimiz zamanında yapılıyor. Ödeme talebinde bulunun ödemeniz yapılır.

Bu forumlarda kendini bilmez aşağılık kişiler yüzünden artık buralara reklam vermek, açıklama yapmak istemiyoruz. Sistem ile ilgili gelişmeler de yine e-mail ile bildirilecektir.

Bizlere destek veren tüm webmasterlara teşekkür ederiz. Ayrıca, buralarda bizim tanıtımımıza katkıda bulunan forum yetkililerine de teşekkür ederiz. Ama yok bu forumlar Sponsorlar için uygun değil.

Biraz kendimizi geri çekmenin zamnı geldi.

Herkese iyi günler, kendinize iyi bakın.

M

MasterTR

Misafir
forumlarda aciklama yapmiyacaksan o zaman forumlarda reklamini da yapma bu ne bicim anlayi$ anlamiyorum.

hem gel forumda reklam yap sonra aciklama yapmiyom de. inmisin cinmisin diye sorarlar adama nesin sen. bu arada a$$aglik lafin eger diger konuda gercekleri ortaya cikaran ki$ilerle ilgiliyse ben onlarin yerinde olsam seni bi guzel mahkemeye verir tazminatimi alir sadaka diye fakir fukaraya dagitirdim. haddini bil

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumlarda aciklama yapmiyacaksan o zaman forumlarda reklamini da yapma bu ne bicim anlayi$ anlamiyorum.

hem gel forumda reklam yap sonra aciklama yapmiyom de. inmisin cinmisin diye sorarlar adama nesin sen. bu arada a$$aglik lafin eger diger konuda gercekleri ortaya cikaran ki$ilerle ilgiliyse ben onlarin yerinde olsam seni bi guzel mahkemeye verir tazminatimi alir sadaka diye fakir fukaraya dagitirdim. haddini bil

rep verdim mastertr :D

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 2 hafta önce mail ile bildirdim ödeme talebi için hala ödeme gelmedi bugün pm attım yine yanıt yok.
Böyle yerlerle çalışılmaz bunu söyliyim.

ultrasponsordan forumlara yazıp hakkınızı istemeden para alamazsınız zor zahmet paranızı alırsınız msn'e gelip forumda bizi neden karalıyorsun denir üstüne theditkar mesajlar yazarlar UltraSponsor Böyledir. Ha bide Paranızı Forum Aracılığıyla İstediğiniz İçin Hesabınızı Silerler.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu forumlara bir daha açıklama yapmayacağım.

Sistem orada duruyor. Bize e-maillerle ulaşabilirsiniz. Tüm ödemelerimiz zamanında yapılıyor. Ödeme talebinde bulunun ödemeniz yapılır.

Bu forumlarda kendini bilmez aşağılık kişiler yüzünden artık buralara reklam vermek, açıklama yapmak istemiyoruz. Sistem ile ilgili gelişmeler de yine e-mail ile bildirilecektir.

Bizlere destek veren tüm webmasterlara teşekkür ederiz. Ayrıca, buralarda bizim tanıtımımıza katkıda bulunan forum yetkililerine de teşekkür ederiz. Ama yok bu forumlar Sponsorlar için uygun değil.

Biraz kendimizi geri çekmenin zamnı geldi.

Herkese iyi günler, kendinize iyi bakın.

neden maille isteniyor yoksa siz göremiyormusunuz kime ne ödeme yapacağınızı

M

MasterTR

Misafir
tuh newturk, ultrasponsor fazla dayanamadi evden para kazan sistemine :)

el attiginiz her dal kiriliyor 2 gunde bir $u sponsor iptal oldu bu sponsor iptal oldu diye yaziyosunuz.

hep derim, ta$ima suyla degirmen donmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5