İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Evden para kazanmak mı yoksa dolandırıcılık mı?

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Bugün tesadüfen rastladığım bir olayı paylaşmak istedim. arkadaş web sitesinde yazarlık yaparak para kazanın diyor.

http://www.evdenpara.com/is/yazarlik-firsati/

web sitesinde yazar olabilmek için de para talep ediyor.

10 makale 49 tl
40 makale 99 tl
70 makale 129 tl
120 makale 169 tl (fiyatları kısa bir süre için geçerliymiş:) )

girişimcilik ruhu yüksek bu arkadaşın pek iyi niyetli olmadığını düşünüyorum.

bilgilendirmek ve yorumlarınızı görmek istedim.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
kofti bir web sitesi, kofti bir uygulama.. öyle herkese adsense kodu gönderilir mi yahu ? millet niçin orjinal yazsını böyle bir siteye göndersin ki..

kendi blogum yoksa, o siteye yazacağıma, yazarım bildirgec' e :) hiç değilse, alexa belli, pagerank belli ..

edit: ha birde para isteme durumu var değil mi bu arkadaşın.. valla maliyeden çok sağlam tanıdıklar var, fatura kesemezse öperler :D

Ceoleq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem güvenilir değil. Oraya makale göndericeğime kendim makale satarım daha iyi. :) ...

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
insanları tamamen kandırmaya yönelik, yeterli bilgi vermeyen bir olay. adsense diyor, e adsense hesabı adamın hemen onaylanacak mı? arif rumuzlu üye 20 dolar kazanıyor ayda diyor, adsense'in 100 $'a ulaşmadan para vereceğini ifade etmiyor.

matem40

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ben sadece yorum yazıyorum 100 yorum 5TL anlaştık artı ben 1. kategorideyim diğer kategori 100 yorum 2 TL alıyor dans videosuna 600 yoruma 10TL anlaştım makale fiyatı uçuk yani anlayacağın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5