İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

evermp3 denen bilgisiz şahıs

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sadece forum yöneticisi itrader'ı silebiliyor.

manglerman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı arkadaş banda haksız yere bir -itrade kullanmış.

scripti alıcam ama bir buçuk ay sonra dedi. bende bekleyemem dedim. birbçuk ay sonra gelip - itrade kullandı. iyinet yönetime pm attım yakın zamanda düzeltilecektir. sizde bildirin şikayetinizi.

saygılar...

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mod olmuyan birimi ediyor bunu yukaridaki yazıdan okudugum kadarıyla modlar edebiliyor denmiş öyle olayla karşılaşan bencede mod lara bildirsin

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tecrübe puanı mavi olanlar banned mi demek? yada birisinin banlanıp banlanmadığını nasıl anlayabilirim?

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bende merak ediyorum birisi ban yemiş ise nasıl anliycaz diger sorum ise onlinemi degilmi nasıl anliycagiz forum dilinden pek anlamıyorum bilgi verebilcek varmı

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
online ise rumuzunun yanında yeşil yanar, değilse selimin şuan ki renginden yanar :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5