Everyones Internet Hakkında

sainteagle

0
İyinet Üyesi
Katılım
6 Ocak 2005
Mesajlar
42
Reaction score
0
http://www.ev1.net/english/hosting/index.asp

bu siteden hosting almayı düşünüyorum. Ne kadar güvenli, ödemeler ve destek nasıl? Kullananlar var ise yorum yazarlarsa sevinirim.

Büyük ve profesyonel bir proje için web sitemi yıllarca barındıracak bir server arıyorum. Reseller düşünüyorum, alan ve band genişliği çok olacağı için güvenilir türk siteler biraz pahalı geldi bana. Hem güvenilir, hem de uygun fiyatlı bir reseller veren firma önerirseniz de sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
 

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Katılım
7 Mayıs 2006
Mesajlar
1,477
Reaction score
3
Konum
Yurt dışı
Bu firma çok sağlamdır yıllarca rahat bir şekilde çalışabilirsin. Dünyada bu işi başta götüren ilk 3 şirket arasındadır. İyi çalışmalar.
 

sainteagle

0
İyinet Üyesi
Katılım
6 Ocak 2005
Mesajlar
42
Reaction score
0
yorumlar için saolun.

bu arada trafik bilgilerini bende bulamadım. inceleyim biraz daha.
 

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Katılım
21 Ağustos 2004
Mesajlar
381
Reaction score
0
Konum
istanbul
ev1 datacenter bazlı hizmetlerin Dünya'daki öncülerinden diyebiliriz. İlk yüksek bandwitdh kullanımını zamanında onlar başlatmışlardı. daha sonra bunu theplanet takip etti ve aralarında büyük rekabet başladı. şu an durum nedir bilmiyorum ama iki sene öncesi ev1 mi theplanet mi tartışmalarının sonu gelmezdi. geçmişleri çok sağlam, kaliteli bir firma. müşterimden nasıl daha fazla para koparabilirim veya dolandırabilirim gibi bir düşüncelerinin bulunmadığını görüyorum -ki bu son derece önemli. müşteri dolandırılmak içindir düşüncesini ortadan kaldırıyorlar.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst