İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Evime Gelen Çiçekler..

T

tuce

Misafir
erkekler kızların yaşadığı aşkı anlayamazlar. sevdiğin, aşık olduğun insan başkasıyla olsa bile bir umudun vardır hep anca sevdiği insanla konuşursa umudu biter. o yüzden sen bir an evvel konuş ama düzgün bir dille anlat yoksa karşındaki çok büyük yaralar alabilir.

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar.. kızla Konuştum Açık Açık..
Biraz Gözyaşı Döktü Ama Saıldık Ve Dost Olduk...
Bu Arada Bilmiyormuş Nişanlı Olduğumu..
Galiba Tatlıya Bağlandı...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kapıyı kapattıktan sonra 1 saat hüngür hüngür ağlamadıysa ben de uyuz değilim :)

T

tuce

Misafir
aşık olduğun insan sana benim nişanlım var dese sende ağlardın...

T

tuce

Misafir
tanımadığın bir insan için hergün yakalanma rezil olma duygusuyla çiçek koymazsın! kızların yapmıcağı birşeyi yapmış kimse laf olsun diye çiçek koymaz hemde 2 hafta boyunca sanırım!!! erkekler yapmaazken kız mı yapcak hemde sevmeyen aşık olmayan?? bir daha düşün bence...

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tanımadığın bir insan için hergün yakalanma rezil olma duygusuyla çiçek koymazsın! kızların yapmıcağı birşeyi yapmış kimse laf olsun diye çiçek koymaz hemde 2 hafta boyunca sanırım!!! erkekler yapmaazken kız mı yapcak hemde sevmeyen aşık olmayan?? bir daha düşün bence...

yapma Allah aşkına ya...

Datagrup'u hiç tanımadığı billi çünkü nişanlı olduğunu bile bilmiyor...

vede o'nu tanımadan nasıl dış görünüşüne aşık olabilmiş ki ?

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ne çiçekmiş be kardeşim. :D
Ben banlanmadan önce bu konu vardı.:D Banım kalktı konu halâ güncel :p

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Datagrup nişan yüzüğü falan takıyor musun?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yapma Allah aşkına ya...

Datagrup'u hiç tanımadığı billi çünkü nişanlı olduğunu bile bilmiyor...

vede o'nu tanımadan nasıl dış görünüşüne aşık olabilmiş ki ?

Böyle işte:p................... Kızlar biraz erkeklerden farklı oluyorlar biz biraz daha duygusuz katagorisine (mantıklı) giriyoruz onlara göre. Çok cabuk aşık oluyolar ve sonrada çok cabuk yıkılıyolar ve hatta kaflarına takıyolar , arkadaş olmanız bahane bence biraz mesafeni koru gine sen

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5