İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Evleniyorum :)

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Hayırlı uğurlu olsun, darısı ozanla benim başıma. Yakında izdivaç programına katılıcaz da

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
ben kesin gelmem
mutluluklar

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Bence bu izdivaç programı konusu için farklı bir konu açalım. Ve yeniçeri abiye mutluluklar dileyelim:D

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
(evlenme kaç (şaka :)) hayırlı olsun, bir ömür mutluluklar.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Tekrar teşekkür ederim arkadaşlar. Zamanı gelince herkes bu duyguyu tatmalı. Düğün İzmir'de olacak. Daha önce de dediğim gibi herkes gelebilir. Gelemeyenler, bir küçük altın resmini mail yoluyla gönderebilirler :)

Perseus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Allah mesut etsin abicim. Çok mutlu oldum. İnşallah sevdiğinle bir ömür beraber olursun :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
bi bilgi bi ben kaldım bekar neyse..
kendime öğretmen bir eş bulmak üzereyim

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Tekrar teşekkür ederim arkadaşlar. Zamanı gelince herkes bu duyguyu tatmalı. Düğün İzmir'de olacak. Daha önce de dediğim gibi herkes gelebilir. Gelemeyenler, bir küçük altın resmini mail yoluyla gönderebilirler :)

damadın halasından bir altın:)
19-kasim-2010-altin-fiyatlari.jpg

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Konuyu yeni gördüm abi kusura bakma,
Allah tamamını erdirsin, bir yastıkta kocatsın, mutlu bir birliktelik olur inşallah. :)

daRius

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Hevesini kırmak istemem ama şu dünyada net birşey yok bunu söyleyebilirim. Fazla umutlanıp kaptırma kendini, evlendikten sonra bile hiçbirşeyin netliği yok. Umarım hakkında hayırlısı olur .)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5