İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Evleniyoruz...!

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mayıs 2005 te başlayan birlikteliğimizi resmileştirmek üzere 27 haziran 2008 günü evleniyoruz. :) Darısı tüm bekarların başına...

davetiye1ol5.jpg

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Allah mutlu ve huzurlu bir hayat nasip etsin ikinizede. çok güzel bir haber benim gibi bekar arkadaşlara teşvik oluyor :p

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tavsiye ederim güzel bi heyecan oluyor insana ve hele ev kurulumu konusu oluşunca dahada güzel bi heyecan ile mutluluk kaplıyor insanı inşallah tez zamanda yaradan seninde gönlüne göre birini verir.

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
tavsiye ederim güzel bi heyecan oluyor insana ve hele ev kurulumu konusu oluşunca dahada güzel bi heyecan ile mutluluk kaplıyor insanı inşallah tez zamanda yaradan seninde gönlüne göre birini verir.

bir heycan için milletin başını yakma :D evet evlilik güzel birşey hele birde çocuğunuz olursa süper. şu sıralar pek uyutmuyor bizi ama geceleri ben tuvalete bile kalkmaya üşenen adam kalkıp çocuğun altını alıp gazını çıkarıyorum :D ağlayınca içim cız ediyor

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir heycan için milletin başını yakma :D evet evlilik güzel birşey hele birde çocuğunuz olursa süper. şu sıralar pek uyutmuyor bizi ama geceleri ben tuvalete bile kalkmaya üşenen adam kalkıp çocuğun altını alıp gazını çıkarıyorum :D ağlayınca içim cız ediyor

sen dur daha yellowmoon bak bakalım uyumamak nasıl bir şey anlarsın benim gibi bir gözün açık bir gözün kapalı gece gündüz dolaşırsın Sen yne iyisin bir tane var ya bizdeki gibi ikiz olsaydı ne yapacaksın :)

hayırlı olsun keyfinebak Allah emsut etsin mutluluğunuz daim olsun

ArtiEksi

0
Yasakli Uye
Reaction score
2
sen dur daha yellowmoon bak bakalım uyumamak nasıl bir şey anlarsın benim gibi bir gözün açık bir gözün kapalı gece gündüz dolaşırsın Sen yne iyisin bir tane var ya bizdeki gibi ikiz olsaydı ne yapacaksın :)

hayırlı olsun keyfinebak Allah emsut etsin mutluluğunuz daim olsun

hahahaha sende ikiz vardı dimi :D Allah yardımcın olsun :)

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun darısı tüm bekar arkadaşların başına, başta ben :D

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
WeddingCake.jpg

Allah 2'nize'de uzun ömürler ve mutluluklar versin.

Darısı benim başıma :D:p

A

a.ışık

Misafir
allah her iki dünyada mutluluklar versin,
en kötü gününüz evlendiğiniz gün gibi olsun :)
evlilik güzel şey ama allah gecinden versin(benim için).. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5