İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Evrende gerçekten yalnız değilmiyiz?

Dünya dışı yaratıklar varmı?

• Kullanılan toplam oy
    39

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Az önce facebook sayesinde buldum ve izledim.. Bu yayının ne zaman yapıldığını bilmiyorum ancak çok etkilendim.. Bir çok defa bazı devletlerin dünya dışı varlıklar konusunda bilgi sakladığını duymuştum, yeni yeni insanlarla bazı bilgiler paylaşılmakta olduğunu söyleniyor videolarda. Ayrıca bulunan dünya dışı elementlerinde kesinlikle birer delil olduğunu düşünüyorum. Görüntüler konusunda bişey diyemiyorum, yinede kendi gözlerimle görmeyi yeğlerim..

İşte habertürk kanalında yapılmış olan programa ait görüntüler.. Sonuna kadar izledim, sizde izleyip fikirlerinizi paylaşabilirsiniz..

Kaynak: http://www.frml.org/ufolar.html

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bence varlar, ama onlar gerçekten o bilindik uzaylı sıfatında olmayabilirler, teknolojik olarak bizlerden 1 kaç yüzyıl ilerdeler, bizler de onlar için uzaylı olabiliriz, ufkunu geniş tutarsan, atlantisi bile bulmaya gidersin, uzay konuları uçsuz bucaksızdır, bu varlıklar gerçekten varlar, kitapta da geçtiği yazılmıştı biyerde, Alemlerin rabbi derler ya, sizce bu alemler sadece ruhani olanlar hayvanlar ve bizlermiyiz, aklının alamayacağı kadar büyük bir galaksideyiz, kimbilir oralarda neler var, belki de bizler gibi başkaları var, derin konular vallahi

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bana göre çoktan bulundu da , dünyanın nasıl karşılayacağını bilmedikleri için kimse açıklamıyor.Hatta türkiyeyle ilgili bir olay vardı hatırladığım kadarıyla.Bence çokta iyi yapıyorlar.Daha dünyada bir istikrar sağlanmadıki onların nasıl bir dinsel veya kültürel halde olduklarını ve bizi nasıl etkileyeceğini bilmiyoruz.

Ayrıca yine bence tek bir ülke değil birçok ülke bunun bilgisinde.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
bir dizi var arkadaşlar izleyin diziporttan falan, dizinin adı the event, izleyin bakın, burada uzaylı denilen varlıkların dnalar insanların dna sından %1 farklı.
sizce 51. bölge neden var dersiniz. geçen yıl haberlerde çıkmıştı, rusyamıydı tam neresiydi bilmiyorum ama, ülke ufo günlüklerini halka açacaktı.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
şahsen inanımyorum hocam;)

Videoları izledin mi? Bir çok devlet konu bu konu hakkında ellerindeki bilgileri yavaş yavaş açıklamaya başlamış durumda.. Bu dünya dışı varlıkların farkedilmesi, bu farkındalığın artması 1945 itibariyle başlıyor programdaki şahıslarda bunu doğruluyor..

ExAct

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel bir konuya deyinilmişin Loi bencede ufo var ama inanmak istemiyoruz :D

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bu dünya dışı varlıkların farkedilmesi, bu farkındalığın artması 1945 itibariyle başlıyor programdaki şahıslarda bunu doğruluyor..

daha "uzayın sonu" ve "uzay ne kadar büyük" gibi soruların cevaplarını veremezken, dünya dışı varlıkların olmadığını söylemek, biraz saçma olur..

ayrıca 1945 tarihinden önce başlar. bildiğim kadarı ile 2.dünya savaşı pilotlarının vermiş olduğu bilgilerde, bu dünya dışı varlıklardan bahsediliyor.

http://www.google.com/#sclient=psy&...aqi=&aql=&oq=&pbx=1&tbo=1&fp=dded8f20a6bb9442

http://www.haberturk.com/dunya/haber/539206-churchillin-ufo-ortbasi

uzun lafın kısası, yalnız değiliz..

şimdi bu uzaylılar bizden teknoloji olarak çağ atlamış oldukları için, internet hızları falan kaç mbit' tir.. ışık hızında internet :D:D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben bizden ileri duzeyde oldugunu sanmiyorum. Niye boyle bir varsayima giriyoruz, belki cok geri uygarliktalar veya esit duzeydeler. Veya buyuk ihtimalle evren o kadar buyuk ki bizim anladigimiz zaman kavrami ile bu galaksiler arasi seyahat mumkun degil. Dolayisiyla farkli zaman boyutlarinda yasayan bizim gibi insanlar olabilirler. Teknolojileri var gelip gelip tam gorunmeden gidiyorlar bana mantikli gelmiyor, neden inip dertlerini anlatmasinlar.

mantus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1945 roswell olayı, gerçekten garip bir olaydır bu. dünya da yaşamın başlamasından bu yana bu varlıklar tarafından ziyaret ediliyoruz(benim düşüncem) 1945de yakın tarihin en gerçekci olaylarından birisiydi sadece..
bu konu hakkında derin araştırmalar yaptım ve kesinlikle inanıyorum..

DediHost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1945 roswell olayı, gerçekten garip bir olaydır bu. dünya da yaşamın başlamasından bu yana bu varlıklar tarafından ziyaret ediliyoruz(benim düşüncem) 1945de yakın tarihin en gerçekci olaylarından birisiydi sadece..
bu konu hakkında derin araştırmalar yaptım ve kesinlikle inanıyorum..

Evet sana katiliyorum mantus,bende 1945 roswel olaylarini okudukdan sonra ve bu tarihden sonra yer yer ortaya cikan ufo olaylari ve goruntulerinden sonra inanmiyorum desem yalan soylemis olurum.Bence gercekden var...

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Bize göre uzaylı olarak adlandırılan yaratıkların olma olasılığı %100 ve kesinlikle varlar, bizde onlara göre uzaylıyız çünki aynı uzayda yaşıyoruz:)

Geçenlerde belgesel izlemiştim, örnek vermişlerdi, her güneş sisteminde Dünya gibi yaşam koşullarının oluşabileceği 2 gezegen olabileceğini söylüyorlardı, evrende milyonlarca güneş sistemi olduğuna göre milyonlarcada Dünya gibi yaşama elverişi gezegenler olacaktır.

Bu kanıya şu şekilde varıyorlar, Dünya ile güneş arasındaki mesafeye, Dünyanın ısısına vb özelliklerine bakıyorlar aynı şekilde özellikler gösteren gezegenler olabileceğini tespit ediyorlar.

Şimdiye kadar bizi bulmadılarsa şimdide bulmalarını istemem, dünyada bile güçlü ülke güçsüzü eziyor, hele güçlü uzaylılar bize ne yaparlar düşünemiyorum bile...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
galaksimizde milyarlarca güneş sistemi var ,uzayda ise milyarlarca galaksi var, bizim dünyamız gibi olmasınada gerek yok.Nasa açıklamasınıda yaptı bizim şartlarımıza gerek yok diye.Belki gündem değiştirme belki de yolunu yapıyorlardır.

Ayrıca niye gelmiyorlar sorusuna birçok yanıt verilebilir.Komik bir yanıt istiyorsanız bir animasyon filmde sivrisineklerin yaşayabileceği tek gezgen olduğumuz için dünya sit gezegeni insanlarda sivrisineklere besin sağladığı için korunmakta olan canlılardı (olur olur):D

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
yayınlandığı gün izlemiştim böyle şeyleri kaçırmayı pek sevmiyorum.
Denildiği gibi ucsuz bucaksın bir yer iken uzay; başka canlıların olma ihtimali de o oranda oldukça yüksektir.

Mathi'nin dediği gibi neden gelip de aha biz varız, burdayız dememelerine oldukça fazla yanıt sıralanabilir. Hatta şuan dile getirmenin bile imkansız olarak görülebildiği yanıtlarda verilebilir. Bu yanıtlardan bazılarını söylemek cesaret isterken bazılarını belki düşünemiyoruzdur bile.

Dünyanın geçmişinden günümüze kalan izlerini ele alan kitapları incelerseniz bunlara ait izlere rastlayabilirsiniz.

Küçükken arkadaşlar arasında bazı söylentiler olurdu oralardan aklımda kalmış bir şeyi paylaşayım. "Bir insan gökyüzünde bir noktaya uzun bir süre bakarsa delirirmiş" gibi... İşte buradan yola çıkarak şu uyarıyı yapayım. Uzaya kafa yorarsanız dikkatli olmalısınız. O derinlikte kendinizi kaybedebilirsiniz. :=)

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ben bizden ileri duzeyde oldugunu sanmiyorum. Niye boyle bir varsayima giriyoruz, belki cok geri uygarliktalar veya esit duzeydeler. Veya buyuk ihtimalle evren o kadar buyuk ki bizim anladigimiz zaman kavrami ile bu galaksiler arasi seyahat mumkun degil. Dolayisiyla farkli zaman boyutlarinda yasayan bizim gibi insanlar olabilirler. Teknolojileri var gelip gelip tam gorunmeden gidiyorlar bana mantikli gelmiyor, neden inip dertlerini anlatmasinlar.

Amerikan Hükümeti ile direkt olarak iletişime geçtiklerini doğrulayan biri var, bildiklerini açıkladıktan sonra kurumdan kovuluyor.. Onuda vereyim:
http://www.frml.org/uzaylilar-gercekten-varmi.html

Çeviri yapılmış durumda şahsın ingilizce söyledikleride duyulur şekilde.. Adamın anlattıkları dehşet verici.. Dediğine göre adam bu araçların incelenmesine bile fırsat bulmuş. Araştırmacılardan tersine mühendislik yöntemi ile bu araçların yerçekimine nasıl karşı koyduklarını ve istenilen hızda uçabildiklerini çözmeleri istenmiş.. Daha fazla yazmayayımda izleyin..

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ben hep söylerim.
Dünya dışı yaşam, uzaylı veya herneyse buna yok demek Allah inancı yok demektir bence. Çünkü Allah'a gerçekten inanan onun yapabileceklerine sınır koyamaz. En azından ben koyamıyorum. Bizim sonsuz dediğimiz uzayda tek başımıza olduğumuzu düşünmek bencillik sanırım. Uzayda o kadar şey sadece banamı yapıldı, bizemi yapıldı.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Loi sıkılmadan pür dikkat izledim. Oldukça ilginç bir söyleşi olmuş.
Özellik son dakikaları.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5