İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Evrende gerçekten yalnız değilmiyiz?

Dünya dışı yaratıklar varmı?

• Kullanılan toplam oy
    39

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Deliller konusuna katılıyorum. Söylemek istediğim, dünya dışındaki varlıkların bizden çok çok üstün olması, bizi izleyip, kontrol edip, istedikleri zaman görünüp, istedikleri zaman müdahele de bulunabilmeleri teziydi. Bu tez de tamamen dinle ters benim görüşüme göre. Yoksa var olduklarına dair mutlaka delil vardır. Var mı yok mu dan çok, sıfatlarından bahsediyorum yani.

Mehmet5

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Aşağıdaki liste dünya dışı yaşam & UFO belgeselleri arşivim. Hepsini izledim ama uzaylıların gerçek olduğu konusunda pek umut verici olmadıklarını söylemek isterim. :D

6nwmcx.jpg

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Deliller konusuna katılıyorum. Söylemek istediğim, dünya dışındaki varlıkların bizden çok çok üstün olması, bizi izleyip, kontrol edip, istedikleri zaman görünüp, istedikleri zaman müdahele de bulunabilmeleri teziydi. Bu tez de tamamen dinle ters benim görüşüme göre. Yoksa var olduklarına dair mutlaka delil vardır. Var mı yok mu dan çok, sıfatlarından bahsediyorum yani.

Dinle ters bir yanı yok gibi.. Bizi kontrol ettiklerini, istedikleri zaman görünüp istediklerinde kaybolduklarını da düşünmüyorum. Eğer gerçekten varsa muhakkak bizimle iletişime geçebilmenin bir yolunu aramışlardır zira empati kurduğumuzda şunu farkediyorum; ben başka gezegenlere gidebiliyor olsaydım oradaki yaşam formaları ile iletişime geçmeden önce onları izler onları anlamaya ve öğrenmeye çalışırdım aksi halde düşman olarak algılanabilir ve zarar görebilirim.

Onların (varsalar ve "bizim canlı varlığı olduğunu dahi göremediğimiz uzak gezegenlerden" buraya gelebilecek kadar iyi bir teknolojiye ve bilgiye sahip olanların) bu konuda detaylıca düşünebilmeleceklerini ve ihtiyadlı davranabileceklerini varsaymamız gerekir..

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
1-Hiç görmedim çıplak gezip gezmediklerini bilmiyorum ama görürsem ÖRTÜNÜN derim..
2-Anten takıp takmadıklarınıda bilmiyorum ancak antene ihtiyacı olanları bu ara pek sık görüyorum :)
3-Trafik memurumusun?
4 ve 5 Kaç kazaya şahit oldun yada hangi kazada yakınlarını kaybettin?
6-Rusyayı bilmemde Amerikaya yakında gidiyorum, rastlarsam birtanesine ülkemizede davet ederim.

Hocam Sen biraz kizarak yazmisin ama Bende Yurt disinda yasiyorum..

Biraz makaraya alarak yazmamin nedeni , bunun tarikatcilari, sapkin ayinler yapanlari var, hatta toplu olumlerle Ufolarin onlara cenneti vadettiklerine inanlar bile var..

ornek Aklima gelenlerden Tom tom cruise Uzaylilar vakfi gibi birseyin Baskani oyle herkesde uye olamiyor Parasi olan ve enseni kalinlar uye olabiliyor..

Ufolar varmi yokmu orasi tartisilir ama suda bir Gercek ABD ekmek kapisi bu filmlerde uzaylilar hep ABD saldirlar bir defada asya ulkesine saldirsinlar

bu konu basini bulmaz Uzaylilar seviyoruz :)

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
biz uzayli diyoruz onlar bize dunyali diyor gezegenimizin adi dunya oldugu icin dunyali diyorlar fakat bizim dedigimiz gibi ''eger varsa dunya disi varliklar'' onlarda bize uzayli diyorlar....

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
videoların hepsini izledim, gerçek görüntüler var, programa çıkanların hiç birinin bu işi para için yaptıklarını zannetmiyorum, Haktan bey bunu zaten endiside söylüyor. Bu adamlar görüntü almışlar, video çekmişler, bir kaç taneside telepatik olarak konuşabiliyor, ozaman şunu diyebiliriz. Dünya dışı varlıkşar gerçekten varlar. Bu uzaylı muhabbetlerini ruhani aleme taşıyanlar var, Bence uzaylılara karşı, ruhanilerin hiç bir yetkileri yok. Dünya dışı varlıkları hükümetler gerçektende açıklamalı artık. Uzaylıların tamamen dost canlısı olduğunu söyleyen bazı kaynaklar varmış. Belki de onlar da bizlerden korkuyorlar. Bunu bilemiyoruz tabiki

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Zaten dost olmasalar o hızdaki gemileri yeter dünyayı yok etmek için.Geyik muğabetine döncek:D ama al bi kaç bomba sırayla bırak başkentlere olsun bitsin:D

Hain düşman al sana bomba:D

T

trgy

Misafir
En merak ettiğim ve kuşkuya düştüğüm konudur. Bunun nedeni ise montaj olayları ve insanları telaşa verme olayları ama bir yandan da içim diyor ki biryerlerde bulunuyorlar. Ne bileyim karışık bir durum işte. :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
visitors dizi kalkmasa negüzel öğrencektik bizden ne istediklerini niye hemen öldürmediklerini:D

C-Akad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuana kadar kanıtlanmış bir tek kayıt vs. bile yok..Kanıt dediklerinin hepsi ya unutulmuş ya irdelenmemesi için bilerek unutturulmuş.Çünkü hepsi yalan..Tabi ki kainatta sadece insan yok.Fakat uzaya bakmayada gerek yok. Müslüman olarak Cinlere inanıyoruz.Cinler uzayda değil..Fakat göremiyoruz.

Uzayda canlı olsa, ama bizim göremeyeceğimiz türden.Antimadde..vs..Al bi sorun daha.. Karadeliklerde, boyutlar arasında..vs.vs... Bide karanlık madde var.. :peh:

İnsanoğlu ufolara kafa yorduğu kadar, uzay bilimleri ve teknolojilerine kafa yorsaydı, marsta koloni kurar, andromedaya insansız araç gönderir, karamaddeyi az biraz keşfederdik..

Uzaylı varmı?

Bilinmiyor..

Bu tartışmalarla bulunabilirmi?

Hayır!

Peki varsa neyle bulunabilir?

Uzay bilimlerinde ne kadar gelişirsek, varlarsa o kadar çabuk belkide.

Bu tartışmaların faydası ne?

Boş lakırdının faydası neyse o...

Zararı ne?

Akılsızların sapkın tarikatlara meyletmesi..Zaman israfı..Bilinmeyene inanmak ve yalana alet olarak hem inancından hem kişiliğinden kaybetme.vs.vs

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
"Varlar varlar. Ben gördüm kısa boylu yeşiller." diyen insanlar beni güldürüyorlar ama olduklarına inanıyorum nedense.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Senin bu konudaki makaleni okuduktan sonra yaptığım araştırmalar neticesinde bulduğum bilgiler yenilir yutulur cinsten değildi. Öyle ki edep yoksununun teki, kalkmış onun aslı Fransızdır diyor. Bir de utanmadan örnek veriyorlar bu davranışları kanıtlıyor diye. Ama bizim Türk ilim camiasından hocalarımız aksini isbât etmiş bulunmaktalar. Yapılan son genetik çalışmalar da Darth Vader'in Türk olduğunu kanıtlamaktadır.
Saygı, sevgi, selam ve dua ile ...

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Senin bu konudaki makaleni okuduktan sonra yaptığım araştırmalar neticesinde bulduğum bilgiler yenilir yutulur cinsten değildi. Öyle ki edep yoksununun teki, kalkmış onun aslı Fransızdır diyor. Bir de utanmadan örnek veriyorlar bu davranışları kanıtlıyor diye. Ama bizim Türk ilim camiasından hocalarımız aksini isbât etmiş bulunmaktalar. Yapılan son genetik çalışmalar da Darth Vader'in Türk olduğunu kanıtlamaktadır.
Saygı, sevgi, selam ve dua ile ...

Yorumun için teşekkür ederim. Evet mesela örnek olarak Vlad Tepes'in Fatih Sultan Mehmet'e yenilgisini haz edemeyen hıristiyan özentileri ve bazı hıristiyanlar, "hayır, sultan mehmet onu öldüremedi elinden kaçırdı." diye yorum yapıyorlar. Utanmadanda Vlad Tepes hıristiyandı, o halkı için savaştı diyorlar. Halbuki adam gördüğü her papazı zevk-i sefa ego tatmini için kazığa oturtuyordu.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Yorumun için teşekkür ederim. Evet mesela örnek olarak Vlad Tepes'in Fatih Sultan Mehmet'e yenilgisini haz edemeyen hıristiyan özentileri ve bazı hıristiyanlar, "hayır, sultan mehmet onu öldüremedi elinden kaçırdı." diye yorum yapıyorlar. Utanmadanda Vlad Tepes hıristiyandı, o halkı için savaştı diyorlar. Halbuki adam gördüğü her papazı zevk-i sefa ego tatmini için kazığa oturtuyordu.

Bunlar tarih dezenformasyonundan başka bir şey değil ki. Ayıptır. Bu noktada ilim camiasına çok iş düşmektedir. Kendilerini göreve davet ediyoruz.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Bunlar tarih dezenformasyonundan başka bir şey değil ki. Ayıptır. Bu noktada ilim camiasına çok iş düşmektedir. Kendilerini göreve davet ediyoruz.

Aynen dostum.

Aslında Türkiye ve bu toplum hani bizler belki biliyoruz bir çok şeyi ama insanların çoğu bilmiyor. Türkiye'yi soykırım vs. gibi saçma saçma şeyler ile suçlayanlar dönüp kendilerine bakmalıdırlar.

Vlad Tepes denilen hayvani herif, 20 bin tane Türk ve Bulgarı 5 kilometre boyunca kazıkların üstüne oturtmuş pislik aşağılık bir canidir. Vlad Tepes'in nereli olduğunu söylememe gerek yoktur her halde. Haçlı ordularını, sırpları hesaba katmıyorum bile. Viking'leri hiç hesaba katmıyorum (!)

Tarihin en kanlı katliamlarını gerçekleştiren pis insanlar, bizi eleştiren insanların ülkelerinden çıkmaktalar! Ama bugün Türkiye avrupa birliğine girmeye kalkınca, o eleştirenlerin sesi yükselmekte sanki kendi geçmişleri tertemizmiş gibi.

Yalnızca ilim değil, bu topraklarda yaşayan tüm insanlara iş düşmekte ama nafile tabi. Son olarak şu eylem yapan insanların pankartlarında bir kez olsun şu saydığım canilerin ismini bile geçtiğini görmedim. Hayırlısı diyelim.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Keşke gerçekten bir takım lobiler gibi bizim de lobilerimiz çalışabilse... Buraların ekmeğini yiyip buraların tarihini bilmemek gerçekten ayıp. Neyse Darth Vader ve uzaylılardan geldik buraya. Çok dağılmasın konumuz. Bu Voyvosu(Vlad Tepes, ben Voyvos diyorum) artık birileri bir yerlerde hatırlatır inşallah.

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Doğru söylüyorsun evet başka zaman devam edilir benzeri konuda artık :)

Evet konudan devam diyelim --->

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
konuyla alakalı bir şarkı,benden :D

Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar
[YOUTUBE]R-KUoSSjw30[/YOUTUBE]

Ajda pekkanın arkasında garip hareketler yapan uzaylı mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5