İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

excel dosyayı hotmail.de nasıl gönderirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K

karasu1

Misafir
excel dosyayı hotmail.de nasıl gönderirim.yada klasörü yani icinde çeşitli programlar olan.

H

hizli

Misafir
sorun acık degıl ama anladıgım kadarı ıle anlatayım sanırım sen excel.exe kloasunu mu gondermek ıstıyorsun yoksa excel tamamını mı gondermek ıstıyorsun yoksa excelde bır xls klasorunumu gondermek ıstıyorsun anlayamadım ama bunları kısaca acıklıyım ıstersen
bak eger xls klasoru gondermek ıstıyorsan compose sec vede attachment sececeksın vede klasorunu nereye kaydettın mesela belgelerıme o zaman browse dan belgelerıme gıreceksın vede orada excel ısaretı almıs calısma dosyası goreceksın vede onun adını ne koyduysan bılemem onu sectıkten sonra attach sectıkten sonra beklıyeceksın vede sonusta o bos tabloda senın gondermek ıstedıgın klasoru goreceksın vede ok bastıktan sonra compose menusune doneceksın vede atacaksın
bır dıger olay ıse excel.exe klasorunu gondermek ıcın yukardakı ıslemlerı teker teker yapacaksın ama yanlız o yaptıgın klasor yerıne excel.exe klasorunu bulacaksın genellıkle c surucusunde program files iceresinde office de mevcuttur onu sec vede gerı kalan ıslemlerı gerceklestıreceksın
dıger bır olayda excel klasorunu gondermek ıstersen tam programı bunu hotmail ızın vermeyebılır cunku mb bakımından attachment bıraz az yer vermekle bırlıkte onu gonderemeyebılırsın
sevgılerımle

H

hizli

Misafir
her zaman yapamadıgın seyler ıcın sorularını beklıyorum vede yardım edebıldıysem ne mutlu bana gorusmek uzere ayrıca ıstedıgın ogrenımlerı verebılırım

K

karasu1

Misafir
daha sorulacaK çok şey var ama biraz fazla sorunca insanlar kaçıyor.
yalnız en büyük sorunum.
cd rw yamaha 8-4-24 bu yacı ve bir sürü yazılım kullamdım.bir türlü VCD FORMATINDA KAYIT YAPAMADIM.
PIII 500 MHZ
SAYGILAR

H

hizli

Misafir
neden sana kımse cevap yazmıyor bılmıyorum ha bırde kacıyor lafı bence bılmıyorlar ondan kacıyorlardır sımdı bu konuyu kapatalım vede bak ılk once nero burning rom denen crw yazılımı bul vede onla bu ıs cok basıt sekılde yapılıyor onu dene bakalım olacak mı
saygılarımla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5