İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

excel şifre çözümü

A

Anonymous

Misafir
excel de kendi hazırladığım dosyama vermiş olduğum şifreyi bulamadığım için dosyama ulaşamıyorum. bu şifreyi nasıl kırabilirim.? dosyama nasıl ulaşabilirim? ayrıca yine excelde hazırladığım bir dosyaya ulaşmak istediğimde karşıma çıkan problemde aynen şöyle diyor:

"the file may be read-only, or you may be trying to access a read-only location. or the server the document is storedon may not be responding"
bu problemlerle ilgili yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

A

Anonymous

Misafir
read-only yani excel bu dosyayı koruma altına alıyor. Bu dokumanın kullanım haklarını size vermiyor. Sadece okuna bilir dosya olarak açabilir. Fakat üzerinde değişikliğe izin vermez.
Excel şifrelerini kırmak için programlar var. Fakat bunların çoğu ücretli. Yani 3 ya da 4 haneli şifreleri kırabiliyor. Eğer senin koyduğun şifre 3 ya da 4 haneliden fazla ise o zaman yapman gereken ücretsiz bir program bulman. Bunun için www.astalavista.com adresine bir göz at belki bir şeyler bulabilirsin.
Saygılarımla

A

Anonymous

Misafir
ilginize teşekkür ederim. bu arada şunu da belirteyim salt okunur olarakda açmıyor.

L

LiMoNN

Misafir
ao2000pr işini görür senin

bende word'de unutmuştumbu program sayesinde bulmuştum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5