İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Excel tablosu HTML sayfaya dönüşümü

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Merhaba,

Aşağıda gözüken tabloyu bir web sitesine java ile eklemek istiyorum. En alttaki kutunun formülü dışında satırların dibinde de toplamlar var. Yapabilecek arkadaşlar bana ücretle ile beraber pm atabilirler,

- formun interaktif olması gerekli, rakamlar b ve d kolonunda değişince formül tekrar hesaplama yapıp hücreleri güncellemeli,
- tablo görünümü bozulmamalı

Teşekkürler

lbrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bunu php ile yazdırırsanız daha sağlıklı olur eğer salı gününe kadar beklerseniz ben yardımcı olurum ama muhakkak yapan çıkar birde öyle yardım isteyiniz.

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
eğer office 97 bulabilirseniz sayfanızı html olarak kaydederek web ortamında çalışan bir excell dosyası oluşturabilirsiniz. Excell 97'de kullandığınız formüller HTML olarak kaydettiğinizde tarayıcıda da çalışmaktadır (kısmi olarak çalışır, her formül çalışmaz). Mesela toplama işlemi için formül yazdınız ve bunu html olarak kaydettiniz. tarayıcıdada excel hücrelerindeki rakamları değiştirdiğinizde toplama işlemi online olarak değişmektedir. Office 97'den sonra bu özelliği kaldırdı Microsoft

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eğer office 97 bulabilirseniz sayfanızı html olarak kaydederek web ortamında çalışan bir excell dosyası oluşturabilirsiniz. Excell 97'de kullandığınız formüller HTML olarak kaydettiğinizde tarayıcıda da çalışmaktadır (kısmi olarak çalışır, her formül çalışmaz). Mesela toplama işlemi için formül yazdınız ve bunu html olarak kaydettiniz. tarayıcıdada excel hücrelerindeki rakamları değiştirdiğinizde toplama işlemi online olarak değişmektedir. Office 97'den sonra bu özelliği kaldırdı Microsoft

Eskiden kalma Office 97 CD'si var bende, sanal makinalardan birine kurup deneyim hemen, teşekkürler

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bunu da denedim ama maalesef olmadı formüller çalışmadı...

sanırım forumda para kazanmak isteyen yazılımcı arkadaş da yok :)

axl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
ne tip formüller kullanıyorsunuz
örnek excel dosyasını gönderebilir misiniz?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Selamlar,

Kullanılacak dil önemli değil, formüller toplama çıkarma ve bölme. Diğer webmaster forumunda bir arkadaş buldum, onunla yapamazsak sizlere ulaşayım, teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi