İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

exe gömmek ve çalıştırmak

saanef

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar
bir masaüstü uygulama yazdırmak istiyorum yazılacak olan programın içine bir exe gömülecek ve bir buton vasıtasıyla gömülen uygulama çalıştırılcak.yapılacak olan uygulama ile ilgili bir iki önemli detay daha bulunmaktadır.ilgilenen arkadaşlar msj bırakırsa ya da pm atarsa detayları ve ücreti görüşebiliriz.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
merhaba arkadaşlar
bir masaüstü uygulama yazdırmak istiyorum yazılacak olan programın içine bir exe gömülecek ve bir buton vasıtasıyla gömülen uygulama çalıştırılcak.yapılacak olan uygulama ile ilgili bir iki önemli detay daha bulunmaktadır.ilgilenen arkadaşlar msj bırakırsa ya da pm atarsa detayları ve ücreti görüşebiliriz.

Konu ile ilgili özel mesaj gönderilmiştir.

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
İstenilen yazılım hazırlanıp teslim edilmiştir.

saanef

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PutTLD `ye yazılımın tarafından hazırlanması süresince gösterdiği alaka için teşekkür ederim.

ByAtom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Html sayfada "exe, mp3, mpeg,"dosyalarına link vermek ?

merhabalar sanırım guncel bır forum... bıkacgundur ınternetı alt ust ettım konu ıle ılgılı bı yardım alamadım... son olarak bu formu buldum bıde burda sansımı denıyım dedım... sımdı benım ısdedıyım html olarak yazılıcak sayfada benım bılgısayarımda kayıtlı olan dosyaya "exe, mp3, mpeg," lınk vermek... dıyıceksınız lınk vermek cocuk oyuncagı :) farkındayım ama benım ısdedıyım lınke tıkladıgımda benden "calıdır ,kaydet ,ıptal yazan pencere cıkmasın ! dırek acılsın.bunu yapabılmek ıcın ızlemem gereken yol nedır acaba bı bılgısı olan varmı acab ?

not: html ve uygulamalar aynı klasor ıcerısınde olucakdır ve sunucuda deyıl sadece kendı bılgısayarımda calısıcakdır.... yanı sadece ben acıcam...( gigabyte driver cdsinde vardı html sıte ve drıverın kenarında bı buton var ınstal tıklayınca kuruyor aynı onun gıbı bısey ısdıyorum.... yardımcı olabılıcek arkadaslara sonsuz tesekkurlerımı sunuyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5