İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

exiting... ne oluyo

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
domainimi sedoya yönlendirem dedim bu çıkıyo sayfamda şu anda sedoparking/domain şeklinde bakıncada bu çıkıyo

E

Expert

Misafir
.

kelime olarak ''bağlanıyor,oluyor,çıkıyor'' anlamında ama orda ne anlamda kullanılmış bilemem.

T

tahtakale

Misafir
yönlenmede sorun vardır.Yönlenmeninde tam aktif olması zaman alıyor.

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
allah allah neden acaba bişi de yapmadım dns yönlendirme harici

T

Teddy

Misafir
bende de aynı problem var. 2 gün önce sedo'ya mail atmıştım, bugün cevap gelmiş. bana atılmakla ilgili herhangi birşey söylememişler. sadece "domain parking" ayarlarında problem olduğunu söylemişler. orijinal mesaj aşağıdadır:

Dear Engin,

Hello and thanks for your email.
I just checked this domain and it has not been parked with us, i.e. the DNS settings are not pointing to Sedo parking.
Please check that you have correctly parked the domains with us.
For details, see the following link: http://www.sedo.co.uk/services/parking.php3?language=e

Please let me know if you have any other questions.

Kind regards,

Gemma Brown
Key Account Manager

aslında sorun şu ki, parking ayarlarında herhangi bir problem yok. ben de tekrar mail attım, iki gün sonra gelir artık cevabı:)

S

soundmaster

Misafir
sedoda exiting olayı genelde uzun yazışmalardan sora sizin haksız olduğunuz ortaya çıkınca oluşan durum :)
ama hesap açık kalıo

tabi sizin durum nedir nasıldır bilemem...

yalnız sedo bu aralar baya bi hesabı kapamaya başladı...

T

Teddy

Misafir
tekrar mail gelmiş. ben pop-up benzeri bir sistemle siteye hit gönderiyodum. bana "önceleri 0 hitiniz varken, birden 4700 hit almışsınız. bunu açıklarsanız bir güzellik yapabiliriz" demişler. yani o siteyi bloklamışlar. tekrar cevap yazdım, bakalım ne olacak...

zeusmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hoca ben sadece dns yönlendirdim başa bişi yapmadım ama allah allah yokmu başka domain parking adam gibi

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5