İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ExoClick.Com Detaylı Anlatım/Sorular,Sorunlar/Pay Per Click

biber10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
R10'da da bahsetmiştim burada da açıklayıp bilgilendiriyim..Bazı arkadaşlar direk oradan c/p yapmışlar ama açıklamamışlar..

Hem click başı hemde parking'den para kazanabileceğiniz exoclick'den düzenli olarak ödeme alan birisiyim..

Sitenin belirttiği adreslere link yoluyla ziyaretçi göndererek(pop-up yasak) veya verdiği bannerlara tıklatarak click başına para alıyorsunuz..

Site türk veya alman click'e 0,01$ ile 0,04$ arasında ödeme yaparken..
United Kingdom clicklerine ise 0,06$ ile 0,17$ arası ödeme yapabiliyor..

Para çekme yöntemleri arasında PAYPAL , EGOLD ve WIRE TRANSFER(Sadece Amerika'da ki banka hesaplarına) bulunmakta..Ayrıca çek olarak'da isteyebiliyorsunuz..

Paypal seçerseniz 10$ bile çekebiliyorsunuz..
Wire Transfer limiti 20 çek ise minimum 30$..

Ayrıca sedo alternatifi olarak parking sponsorluğu yapan bu siteyi incelemenizi öneririm..
Güvenilirlik : 10/10

pS : Ödemeler belirttiğiniz limite ulaşdıktan sonra;
Paypal seçtiyseniz 48-72 saat içerisinde
Çek içinse 1 hafta-15 gün içerisinde elinize ulaşıyor..

Saygılarımla..

Refimden üye olmak için ;

http://www.exoclick.com/signup.php?login=alpercip

veya direk;

http://www.exoclick.com

edit : her türlü soru ve soruna bu başlık altından cevap verilecektir..

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
detaylı bilgiler için teşekkür ederim reften üye oldum. en kısa sürede kullanmaya başlarım

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir kere yanlış bilgi veriyorsun ve copy paste yaptı diyorsun da kardeşim istersen ben sana senden çok daha önce bu sponsoru kullandığıma dair screenshotlar gösterebilirim.
Paypalde istediğin zaman ödeme yapmıyor haftalık ödeme yapıyor kazandığınız haftanın ödemesini bir hafta sonra pazartesi günü yapıyor.İyi çalışmalar.
Zaten var olan bi konuyu tekrar açmaya da pek gerek yok gibi geldi bana .
http://forum.iyinet.com/internetten-para/67944-turk-hite-odeyen-absürt-sponsor.html

biber10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ödemelerimi mail atarak en geç 72 saat içerisinde alıyorum..En çok click yollayan 10. siteyim..

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam siteme eklemek için kodları nerden alacağım bulamadım da yardımcı olabilir misiniz. Bu arada anlatım için teşekkürler :)

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site türk veya alman click'e 0,01$ ile 0,04$ arasında ödeme yaparken..

suanki istatistiklere göre bende sadece
almanya
amerika
isvicre
kanada ülkelerinden gelen clickler değerlendirmeye alınmış.

türk clicklerin sayılmadığı aşikar sadece öğrenmek istediğim 100 tıklama aldıktan sonra onaylı yayıncı olacaksınız ibaresi. bu 100 click sonrasi mi değerlendirilir acaba türk clickler sizde öyle bir durum olmuş muydu?

biber10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır Türk clickleri sayılıyor..Yanlışınız var click stats bölümünden görebilirsiniz..Evet 100 clickten sonra aktif bir yayıncı oluyorsunuz..Bende başlangıçta hatırlamıyorum ama sürekli sayıldı sanırım..Şu anda sayılıyor..

hocam siteme eklemek için kodları nerden alacağım bulamadım da yardımcı olabilir misiniz. Bu arada anlatım için teşekkürler

Site banner kodlarını yandan ads boxes menüsünden alabilirsin..
Ayrıca search boxes bölümünden site içi arama sayfaları koyarak ziyaretçi gönderebilirsin..

Web Portal's bölümünden de direk link atarak siteye ziyaretçi gönderip para kazanabilirsin..Tabi bu bölümde direk bannera tıklama olmadığı için 200 hite 1$ civarı veriyor.Ayrıca pop-up yasak..

Herkes en çok click yollayan 10uncusite arasına girmek zorunda değil
iyi çalışmalar .

Mutlaka..Düzeltme yapalım o zaman arkadaşlar PP ile çekeceğiniz ödemelerde başlangıçta kazandığınız haftanın ödemesi bir sonraki pazartesi günleri yapılmakta..

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu site halen doğru çalışıyor mu? Bir bilgi verirmisiniz güncellik açısından.. ;)

biber10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu site halen doğru çalışıyor mu? Bir bilgi verirmisiniz güncellik açısından.. ;)

Doğru çalışıyor mu derken ne demek istediğini anlamadım ama clickler sayılıyor ve ödemeler yapılıyor..

Yalnız clicklere verilen paralar da düşüşler yaşanıyor şu anda..Çok hitiniz olması lazım iyi kazanabilmek için..

!!Ayrıca direk bannerlardan tıklama zor olacağı için sitede web portals sayfalarından içeriğinize uygun portallara pop-up açarsanız daha çok click üretebilirsiniz..!!

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevap için tşk ederim..
Birkaç sorum daha olacak...
Hesabımızın approved olması için ne yapmalıyız? Bir de pop-up açarsak o dediğin sayfalara sanırım direk saymıyor. Yine üstteki 2 linke klik gerekiyor değil mi?....

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Reklamlar nasıl? Kullanan varsa bi bakalım.

biber10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevap için tşk ederim..
Birkaç sorum daha olacak...
Hesabımızın approved olması için ne yapmalıyız? Bir de pop-up açarsak o dediğin sayfalara sanırım direk saymıyor. Yine üstteki 2 linke klik gerekiyor değil mi?....

Evet pop-up açacağın sayfalar web portals'da pop-up saymıyor açılan sayfada da tıklama gerekiyor..

MadLuck

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tık saymıyo arkadaşlar hemde hiç saymıyo.. günde 50 tık falan yolluyodum 2-3 tane sayıyodu o kadar kötü :( kaldırdım bende..

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sayıyor yine iyi kötü ama hala verifiy bekliorum ya :/ Ne oluyo anlamadım.. 10 dolar bi tamamlansa da baksak ödicekmi diye :p

biber10

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödeme konusunda sorun yaşamazsınız..Ben düzenli ödeme alıyorum..Eğer request gönderdiğiniz halde hesap onayı 3 günü geçtiyse [email protected] a Publisher Account Status konulu bir mesaj atınız ve 100 click'i geçtiğinizi extreme linkinizi , site adresinizi ve kullanıcı adınızı mesaja ekleyiniz..

Request göndermek için : http://admin.exoclick.com/account-approval.php

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabı dün bu saatlerde açtım.

This month's clicks : 6336

olmuş ama hala hesabı onaylamamışlar. nekadar sürede onaylıyolar ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5