İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

explorardan siteye ulaşılamıyor

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar benim ciddi bi sorunum var siteyle ilgili. dün sitenin iletişim kısmından botlar aracılığıyla TAM 2000 mail gönderilmiş. günde en az 50 kişi üye olurken dünden beri tek kişi bile üye olmuş değil. sitenin üyelerin yüzde 90 siteye bağlanamıyoruz diyor. bende ise site gayet düzgün çalışıyor.

bu sorunu çözmem lazım vbulletinden fazla anlamıyorum bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı?

birde şu iletişim kısmına nasıl bi koruma koyabiliriz, güvenlik karakterleri gibi, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

sekseniki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet lisanslı,şuan site aktif durumda her yerden bağlanılabiliyo.fakat üye ve profil resmi yüklerken şöyle bi hata ile karşılaşıyorum,

Fatal error: Direct Instantiation of vB_Image_Abstract prohibited. in /includes/class_image.php on line 190
avatar yükleyemiyorum yardım lütfen

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
mailler yüzünden siten laga girmiş olabilir, öncelikle iletişim formuna kod doğrulaması aktif et:

Admin CP -> vBulletin Options -> Site Name / URL / Contact Details -> Allow Unregistered Users to use 'Contact Us' -> Yes, but Verify Image

Fatal error: Direct Instantiation of vB_Image_Abstract prohibited. in /includes/class_image.php on line 190
avatar yükleyemiyorum yardım lütfen

xCache mi kullanıyorsun? xcache php 4.x serisiyle uyumsuz çalışıyor, php 5.x kurmanı tavsiye ederim xcache için, ek olarak xcache'i kapatarak bu sorunu çözebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi