İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Explorer Adsense Reklamlarına izin vermiyor

mural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hazırlamış olduğum sitelerden birinin ana sayfasına ve alt sayfalarına adsense reklamları koydum. Ancak Explorerle localhostta açmaya kalktığımda bazen 4-5 dakika sürüyor açılması ve açıldığında ise adsense reklamı gözükmüyor. Firefox ile açmaya kalktığımda ise hemen açılıyor ve adsense reklamları da gözüküyor..

Sizce Exploreri etkileyen bir virüsmü var. Yoksa başka bişeymi.. Konu hakkında bilgisi olanlar görüşlerini yazarlarsa sevinirim...

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kaspersky antivirüs kullanıyorsan bundan kaynaklanabilir, bazı gadget reklamlarıda buna neden olabilir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ilk defa duyuyorum o dediğini :) ie sanmıyorum engellesin böyle bişi pc deki bir yazılım engelliyordur.

mural

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teşekkürler sorunu çözdüm Hostta bir takım benim yüklemediğim php dosyaları buldum bunların trojan olduğunu öğrendim sildim sorun bitti..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi