İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

External cPanel® Lisans Hakkında

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba,

3 Yıldır cPanel® Partneri olarak müşterilerimize sağladığımız INTERNAL cPanel® yazılımlarını artık cPanel® ile olan iş anlaşmamızı büyüterek Türkiye'nin ilk cPanel® Distribütörü olarak EXTERNAL şekilde de sağlamaktayız. Netinternet olarak EXTERNAL Lisans satışı ile ilgili sadece yurt dışına hizmet vermeyi düşünüyoruz ve Türkiye’de EXTERNAL satışını Türk Hosting firmaları aracılığı ile yapmayı planlıyoruz. Ayrıca VPS ve Dedicated hizmeti veren Türk Hosting firmalarına Global alana vereceğimiz fiyatlar dışında özel fiyatlarla lisans sağlayacağız. Bu konuda fiyatlandırma ile ilgili bilgi almak isteyen hosting firmalarına Özel Mesaj ile lisans fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi verebilirim.

İyi Çalışmalar.

E

Ephitet

Misafir
Çok sevindirici bir haber, Ni gibi kaliteli bir firma ile çalışmak mutluluk verici :)

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1 yılı askın suredir calısıyorum gercekten cok kaliteli bir firma askerde olmama ragmen aklım hic web sitelerimde kalmıyor hersey tıkır tıkır işliyor basarılarınızın devamını diliyorum..

huntersercan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar

Vps Serverlar için Cpanel Lisans lazım fiyatları alabilir miyim?

Teşekkürler.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yetkili değilim fakat konu ile ilgili ücretlendirmeyi buradan bulabilirsiniz.
Logodaki promosyon kodunu da girdiğinizde 4$ indirim sağlıyormuş ;)

@OnuR'un belirttiği gibi panellicense.com üzerinden satış yapılmakta. Ancak herhangi bir yanlış anlaşılma olmaması için ekliyorum 4$ indirim kodu sadece Dedicated lisansları için geçerli VPS lisanslarında WELCOME indirim kodu geçmiyor.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yurt içi ve Yurt dışı müşterilerimizin isteği üzerine IP transfer özelliği otomasyon sistemimize eklenmiştir. Fantastico, WHMSonic eklentileri ve cPanel lisansları ödeme sonrası otomasyon sistemi tarafından anında aktif ediliyor ancak daha sonra yapılan ip değişikliklerini bize bildiriyor olmanız gerekiyordu.. Son yapılan düzenleme ile tamamen otomasyon dahilinde tüm trasfer işlemi ve hesap açma kapama işlemlerini panelden basitçe yapabileceksiniz.

Bilginize.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yeni Güncellemeler;

3D Secure kredi kartı sistemi eklendi. Ödemelerinizi artık kredi kartınızla güvenli bir biçimde yapabilirsiniz.

Litespeed ürünleri eklendi, cPanel plugin ile beraber kurulum ve ayarlama tarafımzıdan yapılabilmektedir.

CloudLinux eklendi, CloudLinux lisanslarını Panellicanse üzerinden alabilirsiniz.

İyi Çalışmalar.

--------------Editliyorum---------------------

Türkiye’nin cPanel konusundaki Tek Distribütörü olan PanelLicense.com üzerinden artık External cPanel lisans alımında kullanılacak indirim kodu değiştiriliyor.. Türkiye’ye özel indirim kondu oluşturduk bu nedenle.. Bundan sonraki siparişlerinizi yeni indirim kodu ile sipariş etmenizi rica ederiz.

Her ay (yinelenen) 4$ indirim için indirim kodu bölümüne TÜRKİYE yazmalısınız.

Türkçe karakter kullanarak büyük harflerle yazılmalıdır.

İyi Çalışmalar.

External cPanel Lisansı ve eklentileri için : PanelLicense.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5