İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

extrem tarzı ama logosunu gızlıyınce bızı sılmıyecek tracker aranıyor

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sıteme tracker lazım extrem koyuyorum kodu kucultuyorum dıe habıre atıo benı sıkıldım artık varmı onerebılecegınız bı adres

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
extreme kodunu

<div style="DISPLAY: none">
<!--Extreme Kodu Buraya-->
</div>

Şeklinde Kullanırsan Gizlemiş olursun ;)

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dsgnr senın dedıgın gıbı yaptım pekı yıne sılermı hesabı :)

U

umurcan

Misafir
Extreme resmini görmeyince büyük ihtimal yine silecektir.Eğer silmezse yazarsan iyi olur bende öyle yaparım :)

adamlar tek tek kontrol etmiyolar siteleri sistem bütün extreme kodunun satırları kontrol ediyo doğru ise bişey değiştirilmemişse kabul ediyo burdada kodda değişiklil olmadığı için sorun olmuyo ben denedim çalışıyo :)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlar tek tek kontrol etmiyolar siteleri sistem bütün satıları kontrol ediyo doğru ise bişey değiştirilmemişse kabul ediyo burdada kodda değişiklil olmadığı için sorun olmaması lazım
Hımm.Haklısın.Benide attılar.Yeniden deniyelim umarım sorun çıkmaz.Bilgi için teşekkürler

gunesbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ewt dsgnr dedıyse vardır bıldıgı cunku muthıs karadenız zekasıyla soyluo :) hemso

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
div işe yaramazsa aynı syle ile td arasına al oda işe yaramazsa th oda yaramazsa h1 oda yaramazsa h2 oda yaramazsa span vs. vs. vs. sonuç olarak extreme gizlenir ve sorun olmaz. extreme kontrol mekanizmasında bunları tarama yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5