İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

extreme sayaçlarında problem olan varmı ?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Daha önceden extremde bi bakım veya arıza olsa bakım sayfası çıkardı. Yaklaşık olarak üç saattir hitler sayılmıyor, eve geldiğimde kontrol ettim ve şuan tekrar baktığımda aynı yerde olduğunu görüyorum. Aynı problemi yaşıyan varmı acaba ?

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
olabilir dün ben wpturkiye'ye hit çektim adam akıllı saymadı aynı anda başka yere hit çektim orda 150 hit oldu wpturkiye'ye çektiğim hit sayısı sadece 10 göründü

kralex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20:06 tr lokasyonlu tüm siteler gitti galiba ben bi kaç yabancı lokasyonlu sitelere baktım oralarda sayıyor

kralex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla galiba ttnet in halt yemesi gibime geliyor bi kaç yurt dışı lokasyonlu sitenin extremleri çalışıyor..

20.06 dan beri bizi saymıyor extreme galiba

bazı arkadaşlarda hotmail.com a giremiyormuş

X

Xman

Misafir
bugün 19:28 de durmuş benim hitlerde ama dün sorun yoktu her saat her daika hit vardı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5