İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Extreme Tracking Kodu Almak İsteyenler Buraya

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar Biliyorsunuz Ki extremetracking Türkiyeye Kapandı bende Tesadufen Proxy İle Deneme Yaptım Ve 4 tane Uyelik Aldım Düşündümde Sizlerede Yardımcı Olayım Kod Alamayanlar Varsa Bu Konu İçinde Belirtsin Proxy İle Almaya Çalışırım Kimse Yanlış Anlamasın Sadece yardımcı Olmak Amacım

Gerekli Olan Bilgiler
Site İsmi belirtiniz
Kullanıcı Adı belirtiniz
Şifreyi Size Pmden Atacam Ondan Sonra Zaten istediğiniz Gibi Değiştirebilirsiniz :)

İstersenız Bu Programla Sizde Denıyebilirsiniz Program Biraz Karışık Çözemessenız Ben Hallederim Hatta İşim Olmassa Bi Ara Resimli Anlatım Yaparım İndir

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer konuda belirttiğin linki burada ver istersen, lazım olursa seni aramak yerine kendisi halletsin :) daha kolay olur

ENiGMA_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye ye nasıl kapatıldı yaw benim site de hala çalışıyor :s

server yurtdışı lokasyon olduğundan mı kaynaklanıyor acaba ?

The RuHSuZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır Türkiyeye Sadece Üyelik Kapatıldı her Zamanki Gibi Suyunu Çıkarttık Sanırım :D

M

Merthan

Misafir
Türkiye ye nasıl kapatıldı yaw benim site de hala çalışıyor :s

server yurtdışı lokasyon olduğundan mı kaynaklanıyor acaba ?

Sadece yeni üye alımını durdurdular Türkiye'den.
Eski kullanıcılarla ilgisi yok. Eskiden üye olanların sitelerinde çalışıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5