İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Extreme Tracking sorunu :(

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Extreme Tracking'e vermiş olduğum kullanıcı adı ve şifreyi unuttum. Kullanıcı adı ve şifreyi tekrar isteme gibi bir şansım var mı ? Ya da yeni kod alsam bile olur. Yeterki yenilediğim sitemin istatistiklerini göreyim.

Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar Extreme Tracking'e vermiş olduğum kullanıcı adı ve şifreyi unuttum. Kullanıcı adı ve şifreyi tekrar isteme gibi bir şansım var mı ? Ya da yeni kod alsam bile olur. Yeterki yenilediğim sitemin istatistiklerini göreyim.

Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum

Merhaba,
Sadece sayac hizmeti alacaksanız eski kodlarınızı kontrol ediniz belki yedeklerinizde kodu bulabilirsiniz. zaten başka bir işede yaramayacaktır sifreniz. normal üyeliklerde bişi yapamiyorsunuz. gold üye iseniz sifremi unuttum kısımı yoksa bile ki vardır support ticket atarak sifrenizi alabilirsiniz.

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeniden üye olsam kabul edermi ki ? domain aynı çünkü

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Teknik olarak etmek zorunda. Eğer aynı domaine birden çok açamazsın diye madde varsa birini silebilir..

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yaw ben razıyım silmesine... Silsin öbürünü sorun değil. Bir deneyeyim bakiym nasıl oluyo. Sağolun arkadaşlar yardımlarınız için

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yaa kabul etmiyor bi türlü

Attention: The login you've chosen is already in use.

Please return to the previous page by clicking the 'Back' button in your browser to choose another login.

böyle bir msj veriyor... zor benim işim yaaa :(

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aynı kullanıcı adı deneme.. (başka birşey yaz sallamasyon)

tekniknokta

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak çok teşekkür ederim dostum yardımın için. Hallettim sayende
+rep

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5