İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Extreme Türkiye Hesaplarını Silmiş

SakinAdam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
extremeyi eline verceksin tryi banlamayı görcek para kazanmışlarda türkiyeyimi görmez olmuşlar onlar kimki ? neci koskoca bir ülkeyi yok sayıyorlar gerizekalılar sinirlendim gene ya

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece türkiye değil, pakistan, ukrayna, gürcistan, hırvatistan vs. de aynı şekilde...

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
benim bir hesap silinmemiş, dört beşi silinmiş. tek silinmeyen ağırlıklı yabancı ziyaretçili olan.

bu arada bitsin gebersin diyen arkadaşlar, daha iyisini yapabilirseniz, insanlarla baş edebileceğinizi düşünüyorsanız alın size onlarca yüzlerce kullanacak insan ve binlerce boş site,ziyaretçi..

emin_hask

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yüksek ihtimal, zaten kapanmasının nedeni türkiyede aşırı free kullanım olup ücretli kullanımın ücretsize göre oranı çok az olmasıydı

belki bir yarar bile sağlıyabilirsin türkiye açısından :)
İyide Kaç Kişi Hitine Bakmak için Girdiğinde Reklam'lara tıklıyor vs..
Belkide Örneğin Norveçli'lerin Türklere olduğu Gibi Türk'lere karşı bir zaafları var bilemezsin ki .

Virtuozzo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bence ne Extreme'e kusur bulmaya, ne abartmaya, ne de kızıp sinirlenmeye hakkımız var.
Her konuda olduğu gibi bu konuda da işin cılkını çıkardık ve adamlara "İllallah" dedirttik.
Adamlar karşılığını alamadıkları, geri dönüş sağlayamadıkları hizmeti bedava vermeye mecbur değiller.
Eleştiren arkadaşlar biraz da kendilerini onların yerine koysunlar, durumu anlayacaklardır.

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Benimde 2 senelik extreme hesabı gitmiş. %90 Türk hiti vardı.

Arada ilgimi çeken reklamlarada tıklardım istatistiklerime bakarken, neyse geçmiş olsun...

forza756

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
extreme uzun suredir turkiye'de baya bi aliskanlık olmustu.yazik olmus her 2 taraf icinde..nese google analytics saolsun :)

buraklee

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onlinewebstats.com aynısı ve daha güzeli hatta.Alışın buna.

Sant9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sayyac.com veya saycacturka gerçekten extreme ın yanından bıle geçemıyorlar sayyac.com hiti yarı yarıya dusuk sayıyor sayacturka ise bır gun az bır gun çok sayıyor baska onerebılecegınız extreme yakın bır kaynak yokmu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5